Поиск

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona

Виготовлено в Барселоні. З любов'ю

Текст: Buro 24/7

Середземноморський характер

Carner Barcelona — бренд нішової парфумерії, який “розповідає” мовою ароматів про Барселону — її історію, культуру, мистецтво та архітектурний стиль. Прихильники цього міста в парфумах бренду впізнають його типові аромати — сосни Кольсерола, квіти Бокерія чи запах солоної води Середземного моря.

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 1)
Сара та Хоакім Карнер

Бренд був заснований у 2010 році братом та сестрою Сарою та Хоакімом Карнер. Вони — вихідці з династії іспанських майстрів зі шкіряних виробів, тож ціну та важливість ремісного виробництва розуміють із самого дитинства. Саме тому парфуми Carner Barcelona від початку до кінця виробляються в Барселоні за участю місцевих майстрів, і бренд працює виключно з локальними постачальниками.

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 2)
Сара Карнер та Родріго Флор
Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 3)

Стати авторами композицій Carner Barcelona засновники запрошують парфумерів з різних міст світу — від Барселони до Нью-Йорка і Парижа. Таким чином вони шукають та знаходять нові інтерпретації середземноморського характеру, який, безперечно, відчувається в місті архітектора Гауді. Так, парфуми починають оживляти спогади та провокувати емоції, які підкреслено посланням засновника бренду кожному володарю парфума. Його можна знайти всередині футляру: на кришці вигравіюване послання, що передає дух кожного аромату, яке завжди закінчується фразою "зроблено з любов'ю".

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 4)

У Carner Barcelona є шість колекцій парфумів, кожен із них відображає дух міста. У четвірці #Love_Collection головну роль відіграють сезонні квіти, а у #Mediterranean_Сollection — ноти свіжості літнього бризу. Колекції #History, #Black та #Bestial — це насичені та стійкі аромати з характером. Вони відтворюють ольфакторний світ історичних загадок, місцевих легенд та чи то реальних, чи то фантастичних образів архітектурного модерну Барселони та Гауді. Колекція #Original, що складається з 7 парфумів з нотами шляхетної деревини, засновниками вважається дуже особистою: вона ніби запрошує відкрити Барселону та відчути, чому та як вони люблять це місто.

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 5)
Каса-Батльо, дім архітектора Гауді 
Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 6)
Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 7)

Придбати парфуми Carner Barcelona можна в мережі магазинів BROCARD і BROCARD Niche Bar.

Знайомтесь: Бренд нішової парфюмерії Carner Barcelona (фото 8)

Карнер Барселона. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ "Егзагон".

Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Читайте також: Основной инстинкт, или Как мозг воспринимает красоту? Отвечает нейрофизиолог Нана Войтенко.

Больше