Поиск

Мистецьке непорозуміння: В Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

Мистецьке непорозуміння: В Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

Картина "Без назви"

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @jonone_156

Відвідувачі подумали, що фарби та пензлі лишили саме для цього

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника JonOne було єдиною картиною без рамки. Поруч із ним лежали фарби та пензлі, які повинні були символізувати творчий процес митця.

Працівники галереї, де проходила виставка, не одразу помітили, що на полотні з'явилися свіжі домальовані елементи  темно-зелені мазки праворуч від центру. Після перевірки відео з камер спостережень були встановлені особи, які пошкодили графіті. З парою зв'язалася поліція, проте після допиту організатори виставки вирішили не висувати проти них ніяких звинувачень.

Кан Вук, гендиректор компанії Contents Creator of Culture, яка є співорганізатором виставки, зазначив: "Ми зробимо все можливе, щоб зменшити шкоду для пари, яка ненавмисне зіпсувала роботу". Художник JonOne вирішив ніяк не реагувати на інцидент.

Як повідомляє "Бі-бі-сі", картина "Без назви" оцінюється приблизно в 500 тисяч доларів. Вона залишиться на виставці в Південній Кореї до 13 червня 2021 року, однак тепер у галереї посилили спостереження і надали додаткові рекомендації відвідувачам, зокрема не чіпати фарби та пензлі.

Дивіться також: 5 трендов украинского искусства за последние пять лет.

 

Больше