Поиск

\"Пропаганда світу моєї мрії\": У Voloshyn Gallery пройде персональна виставка Катерини Лисовенко

"Пропаганда світу моєї мрії": У Voloshyn Gallery пройде персональна виставка Катерини Лисовенко

15 травня — 20 червня 2021

Текст: Buro 24/7

Живопис як інструмент створення міфу та пропаганди

Voloshyn Gallery презентує персональну виставку Катерини Лисовенко під назвою "Пропаганда світу моєї мрії", яка пройде з 15 травня по 20 червня 2021. Кураторка виставки  Ксенія Малих.

Катерина Лисовенко звертається до живопису і досліджує історію його використання в якості інструмента створення міфу та пропаганди. Розглядаючи античні міфи та християнську іконографію, художниця переосмислює їх з точки зору сучасної повістки понять рівності, стосунків людини з природою, гендеру і сексуальності.

Своїм живописом Лисовенко пропагує утопічний світ, в якому людина вільна, а постійна боротьба за захоплення природного, матеріального та інформаційного просторів закінчилася.

"Пропаганда світу моєї мрії": У Voloshyn Gallery пройде персональна виставка Катерини Лисовенко (фото 1)

На виставці буде представлений вівтар зі сценами із райського саду утопічного світу мрії Катерини Лисовенко, що вперше був представлений у самоорганізованому просторі "Богдана". Святі жінки, позбавлені жертовного призначення, знайшли спокій і насолоду у райському саду. У "завівтарному просторі" експонуватимуться портрети учасниць та учасників перформативної дії, що відбулася під час першого показу.

У "Маніфесті світу моєї мрії" мисткиня зазначає: "Живопис  відкрите світу медіа, межі якого можна переглядати, він  інструмент для пропаганди світу моєї мрії. Будь-яку мову можна зробити інструментом власного звільнення".

 

Дивіться також:

У Києві пройде кінопоказ і театральний перформанс за листами і новелами Василя Стефаника.

Кураторка Лізавета Герман про те, як і для чого вишивають в українському мистецтві.