Поиск

Osnovy Publishing випустили книгу, яка доступно розповідає про інклюзію

Osnovy Publishing випустили книгу, яка доступно розповідає про інклюзію

Варто почитати

Текст: Buro 24/7

"Світ без меж"

Видавництво Osnovy Publishing випустило книгу “Світ без меж”, яка доступно розповідає про інклюзію, пояснює дітям правила толерантної мови та формує у них гідне ставлення до людської унікальності.

Авторка видання Анастасія Степула — засновниця громадського об’єднання Happy Today, яке займається просвітницькою діяльністю на тему аутизму. Ілюстрації створила Катерина Покладова. Видання “Світ без меж” призначене для дітей молодшого шкільного віку. Примірники вже поширено серед 20 000 шкіл по всій Україні.

Osnovy Publishing випустили книгу, яка доступно розповідає про інклюзію (фото 1)

“Дуже важливо поважати питання дітей, які виникатимуть чи не на кожному етапі прочитання книги. Вони можуть здаватися дивними, наївними. Але на них потрібно відповідати, постійно відправляючи дитину до емпатії. Пояснювати, весь час тримаючи в голові вектор на рівність: ми всі рівні й поважливе ставлення до кожного є єдиним можливим”, — каже Анастасія.

Osnovy Publishing випустили книгу, яка доступно розповідає про інклюзію (фото 2)

До речі, книга “Світ без меж” створена за ініціативи першої леді Олени Зеленської та громадської організації “Безбар'єрність”. Кожен може завантажити свій особистий примірник тут.

Читайте також:

BBC назвали книгу року — 2021.