Поиск

Кейт Міддлтон випустила фотокнигу про пандемію у Великій Британії

Кейт Міддлтон випустила фотокнигу про пандемію у Великій Британії

Усе заради благодійності

Текст: Buro 24/7

Книга присвячена боротьбі з COVID-19

Герцогиня Кембриджська є великою шанувальницею фотомистецтва. Через рік після початку пандемії Кейт Міддлтон випустила книгу Hold Still: A portrait of Our Nation in 2020 ("Залишайтеся на місці. Портрет нашої нації у 2020 році") у форматі coffee table book. Вона присвячена боротьбі з COVID-19 у Великій Британії.

Кейт Міддлтон випустила фотокнигу про пандемію у Великій Британії (фото 1)

У 2020 році герцогиня очолювала виставку Hold Still у Національній портретній галереї в Лондоні, яка мала величезний успіх. На виставці було представлено сто портретів людей із різних куточків Великої Британії, які зображували спільний пережитий досвід під час першого національного локдауну. На думку герцогині, сила фотографії здатна створити довготривалий спогад про індивідуальні пережиті історії, а також про важливі моменти із життя родин та спільнот.

У передмові до книги Кейт Міддлтон зазначає: "Коли ми будемо згадувати пандемію COVID-19 через десятки років, то будемо думати про випробування, з якими нам довелося зіштовхнутися: про близьких, яких ми втратили, про довготривалу ізоляцію від наших сімей та друзів і про навантаження, яке лягло на наших ключових працівників. Але ми також будемо згадувати про позитивне: про неймовірні жести доброзичливості, про помічників та героїв, які з'явилися на всіх життєвих шляхах, і про те, як ми разом адаптувалися до нової нормальності".

Кошти з продажу книги будуть направлені на благодійність. Зокрема, 50 відсотків виручки отримає Національна портретна галерея, щоб продовжувати здійснювати освітні та громадські програми у Великій Британії.

Дивіться також: Принц Гарри нашел работу. Займется вопросами психического здоровья в BetterUp.