Поиск

Волтер Айзексон, автор книги про Стіва Джобса, напише біографію Ілона Маска

Волтер Айзексон, автор книги про Стіва Джобса, напише біографію Ілона Маска

Буде цікаво почитати

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Про це засновник Tesla i SpaceX написав у своєму твіттері

Американський журналіст і письменник Волтер Айзексон, який є автором книги про Стіва Джобса, напише біографію Ілона Маска. Про це повідомляє Tech Crunch, посилаючись на слова засновника Tesla та SpaceX.

У своєму твіттері Ілон Маск написав: "Якщо вам цікаво дізнатися про Tesla, SpaceX і моє життя в цілому, Волтер Айзексон напише мою біографію".

Про американського підприємця вже існує книга "Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє", яку написав Ешлі Венс у 2015 році, але вона охоплює події, які відбулися до 2014 року.

В інтерв'ю Yahoo Finance Волтер Айзексон назвав Ілона Маска "Стівом Джобсом нашого часу" і додав, що він достатньо божевільний, щоб думати, що може змінити світ, і тому він може бути одним із тих, хто дійсно змінює світ".

Письменник є автором біографії Стіва Джобса, опублікованої в 2011 році, а також він написав книги про життя багатьох відомих людей, серед яких Леонардо да Вінчі, Альберт Ейнштейн, Бенджамін Франклін. В 1993 році Айзексон був номінований на Пулітцерівську премію за біографію Генрі Кіссінджера.

 

Дивіться також: "Глобалізація на віки вічні?": Читайте уривок із книги Фаріда Закарії про світ після пандемії.