Поиск

Бунтівники без причини: Що дивитись на \"Київському тижні критики\"

Бунтівники без причини: Що дивитись на "Київському тижні критики"

Натхнення

Текст: Buro 24/7

Фестиваль покаже хіти Берлінале і Канн, ретроспективу та україно-канадську програму

21-27 жовтня відбудеться 5-й, ювілейний, кінофестиваль "Київський тиждень критики". Покази та дискусійна платформа пройдуть у кінотеатрі "Жовтень".

Фестиваль покаже найкращі фільми з Берлінале, Каннського кінофестивалю, Міжнародних кінофестивалів у Торонто та Сан-Себастьяні, добірку кінокласики про бунт "Нуль за поведінку", а також програму "Фокус: Україна — Канада"

Ось що точно не варто пропустити.

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА

"Кермуй моїм авто"

Режисер Рюсуке Хамаґуті вийшов з експериментального театру, тож приділяє велику увагу театральній складовій, діалогам та спостереженню. Фільм за оповіданням Харукі Муракамі розповідає про ніжні стосунки між театральним режисером та його водійкою.

"Маленька мама"

Своєю попередньою стрічкою "Портрет дівчини у вогні" французька режисерка Селін Сьямма влучно репрезентувала female gaze у кінематографі. Нова картина обіцяє бути не менш жіночною, людяною та тендітною.

"ФОКУС: УКРАЇНА — КАНАДА"

"Стоп-Земля"

Найкращий юнацький фільм Берлінале режисерки Катерини Горностай розповідає про життя сучасних школярів, які проходять крізь підліткові проблеми першого кохання, культури селфі та невизначеного майбутнього.

"Носоріг"

Заснована на реальних подіях, кримінальна драма режисера Олега Сенцова занурить у жорстокий світ пострадянських дев'яностих через історію хлопця на прізвисько Носоріг.

"Надя, Батерфляй"

Спортивна драма Паскаля Планте розповідає про канадську плавчиху Надю, яка попри гарні результати вирішує піти зі спорту.

"НУЛЬ ЗА ПОВЕДІНКУ"

"Бунтівник без причини"

Культове кіно з бунтівником Джеймсом Діном, яке вплинуло на історію кіно та поп-культуру.

"Пікнік біля Навислої скелі"

У містичній драмі Пітера Уїра чепурний вікторіанський світ дівчачої приватної школи зустрічається із диким світом природи.

Дивіться також:

Все в восторге от сериала "Игра в кальмара". Вот почему.

Посмотрите, как Стеллан Скарсгард перевоплощается в барона Харконнена из "Дюны".