Поиск

\"Я просто пишка, пушка\". Слухайте дебютний альбом реперки Alyona Alyona

"Я просто пишка, пушка". Слухайте дебютний альбом реперки Alyona Alyona

Нарешті!

Текст: Buro 24/7

Найочікуваніший хіп-хоп-альбом на українській сцені

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona, головне музичне відкриття 2018-го, випустила свій перший альбом під назвою "Пушка". На платівці всього 13 треків, серед яких є і вже відомі хіти, а також фіт з Аліною Паш ("Падло").

"Гармата може гриміти звідусіль. Вона може розривати тебе зсередини. Може стосуватися найприхованіших куточків твоєї душі. Я зарядила в ці 13 ядер саму себе і тепер маю намір стріляти точно в ціль", – коментує реліз Alyona Alyona.

"Мені дуже подобається час, в якому я живу, – говорить Alyona Alyona. – Тому що набагато більше стало жінок в хіп-хопі. Їхній реп став качовішим, а тематика – ближчою до людей: читають не тільки про любов або про щось сумне. Більше вайбу, більше настрою. Зараз розквіт жіночого репу, і це класно".

Нагадаємо, вперше про Альону Савраненко заговорили після виходу її дебютного кліпу на трек "Рибки". На момент написання цієї новини ролик переглянули уже більше 1,5 мільйона разів.

Кліп на пісню "Відчиняй" зібрав 1,6 мільйона переглядів, "Голови" – 1,9 мільйона, а головним хітом виконавиці стало відео на "Залишаю свій дім". Ролик, у якому реперка знайомить глядачів зі своїми батьками, а згодом у леопардовій шубі читає про те, як покидає рідну Баришівку, переглянули більше 2,7 мільйона разів.  

Дивіться також: Та самая песня для Евровидения: Maruv выпустила клип на Siren Song.