Поиск

$ 16 мільйонів для жертв війни та відеозвернення Біллі Айліш: Як пройшов Concert for Ukraine

$ 16 мільйонів для жертв війни та відеозвернення Біллі Айліш: Як пройшов Concert for Ukraine

У місті Бірмінгемі

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Участь взяли Ед Ширан, Каміла Кабельйо, Том Оделл, Джамала та інші

$ 16 мільйонів на гуманітарну допомогу Україні вдалося зібрати світовим зіркам під час концерту Concert for Ukraine, що відбувся 29 березня в місті Бірмінгемі, у Великій Британії. У благодійному заході взяли участь західні та українські виконавці, серед яких Ед Ширан, Каміла Кабельйо, Том Оделл, Енн-Марі, Manic Street Preachers, Snow Patrol, Chic та Джамала.

Біллі Айліш та її брат Фіннеас О’Коннелл також мали виступити в Бірмінгемі, але не змогли долучитись. Натомість музиканти записали відео зі словами підтримки українцям.

"Ми хочемо передати нашу любов та підтримку всім учасникам концерту і, найголовніше, висловити солідарність із мільйонами людей, котрим довелося покинути свої домівки і залишити все", — промовила Біллі, а її брат висловив подяку всім залученим у соціально важливій праці для допомоги жертвам російсько-української війни.

Раніше повідомлялося, що Ед Ширан виступить у телемості разом із фронтменом українського гурту "Антитіла" Тарасом Тополею, який наразі служить у теробороні. Але організатори заходу відмовились транслювати людей зі зброєю в руках, оскільки концерт мав суто гуманітарний характер.

Зазначимо, всі учасники Concert for Ukraine виступали безкоштовно. Без оплати працював і персонал, залучений до організації концерту.

Дивіться також:

Ансамбль танцю імені П. Вірського розпочав благодійне світове турне на підтримку мирних українців.

"Тепер послухай моє серце, воно каже: "Україна". Scorpions змінили текст пісні Wind of Change.