Поиск

Як пройшов виступ Даші Суворової на мітингу в Парижі

Як пройшов виступ Даші Суворової на мітингу в Парижі

Присвячений усім українцям

Текст: Buro 24/7

Фото: Павло Владиченко / Анна Марія Кривцова

Для виступу Даша обрала жовту сукню Litkovskaya та традиційну українську хустку блакитного кольору

16 квітня, на проукраїнському марші в Парижі, співачка Даша Суворова виступила з національним гімном та власною піснею "Додому". Даша присвятила її всім українцям, які мріють повернутися додому. Пісня була написана 4 роки тому та увійшла в український альбом "Будь сильним до кінця" (2018).

На марші також вшанували пам’ять загиблих у Бучі, Маріуполі, Харкові, Чернігові та інших містах, в яких побували російські окупанти. Серед загиблих — Паша Лі, чия світлина була на сцені.

“Я пообіцяла його мамі, що вшаную пам’ять її сина у Парижі. Паша Лі був українським музикантом і актором, який захищав Київ у теробороні та загинув 6 березня, допомагаючи українцям евакуюватися. Він залишив цей світ героєм, як і інші українці, які поклали свою душу й тіло за нашу незалежність”, — каже Даша Суворова.

Опинившись у Парижі, Даша пообіцяла собі заспівати гімн і підняти прапор своєї країни. “Моя бабуся усмiхнулася б… Вона народилась у 1941 роцi, на початку Другої світової війни, i померла у 2022-му, так само на початку вiйни, але вже російсько-української. Я відчувала її поруч, коли спiвала”, — каже Даша.

Виступ відбувся під час проукраїнського маршу-мітингу, який щотижня проходить у французькій столиці.

 

Дивіться також:

Гаррі Стайлз, Måneskin та діджей Matoma підтримали Україну на фестивалі Coachella.

На Венеційській бієнале презентують виставку Piazza Ucraina.