Поиск

\"Океан Ельзи\" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей

"Океан Ельзи" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей

"Країна дітей"

Текст: Buro 24/7

На вірші поета Сергія Жадана

1 червня 2021 року "Океан Ельзи" та Alyona Alyona випустили нову пісню під назвою "Країна дітей" на вірші поета Сергія Жадана.

Пісня присвячена дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів. Прем'єра до Міжнародного дня захисту дітей — це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їхніх безвідповідальних та жорстоких рішень.

"Океан Ельзи" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей (фото 1)

Наприкінці 2020 року Сергій Жадан запропонував Святославу Вакарчуку створити пісню на його вірш, присвячений пам'яті Данила Дідіка, хлопця, який у 2015 році загинув у Харкові внаслідок теракту під час Маршу єдності.

Сергій Жадан зазначив, що для нього це дуже приватна пісня. "Попри те, що в ній йдеться про речі, які стосуються нас усіх. Надто щемкою є тема дітей, які мусять робити вибір, які прикривають собою дорослих, які, проростаючи в небо, фактично це небо над нами тримають. Мені дуже б не хотілося, щоб ця композиція сприймалась пафосно. Вона про речі болючі, але такі, що дають надію. Передусім це пісня, звісно, про любов", — розповів поет.

Лідер "Океану Ельзи" одразу погодився і написав композицію в дуже нехарактерній для себе манері. Alyona Alyona написала свою частину тексту, який читає у треку.

"В останні пів року я почав вивчати хіп-хоп-культуру і класичний реп початку 90-х. І спробував уявити, що було б, якби я читав. Так і записав демо. А потім в мене з'явилася ще одна ідея: саме на цю пісню зробити дует з Alyona Alyona, тому що вона не тільки нове і актуальне покоління, але вона ще й мала стосунок до дітей, бо була вихователькою в садку і відчуває цю тему, як ніхто інший", — коментує реліз Святослав Вакарчук.

"Океан Ельзи" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей (фото 2)

Відео до пісні відзнято на початку травня у місті Лисичанськ, на сході країни. Ідея відео належить Святославу Вакарчуку. Головними героями стали діти від 8 до 13 років, які проживають там. Режисер відеокліпу — Віктор Придувалов. Оператор-постановник — Ярослав Пілунський.

"Океан Ельзи" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей (фото 3)
"Океан Ельзи" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей (фото 4)

За спільним рішенням виконавців, кошти з монетизації будуть передані на благодійність.

Дивіться також: Alyona Alyona продала свой трек в формате NFT за $ 7 700.