Поиск

У Києві відбудеться концерт і public talk із диригенткою Наталією Пономарчук, яка руйнує стереотипи про \"нежіночність\" професії

У Києві відбудеться концерт і public talk із диригенткою Наталією Пономарчук, яка руйнує стереотипи про "нежіночність" професії

Фестиваль "ІІІ Австрійська осінь"

Текст: Buro 24/7

На концерті угорський віртуоз Ласло Феньо зіграє на 300-річній віолончелі

У Національній філармонії України 26 жовтня відбудеться public talk і концерт за участі української диригентки Наталії Пономарчук. Public talk організовано громадською ініціативою "Відкрита музика міста" в партнерстві з Національною філармонією України та Міжнародним музичним фестивалем "Австрійська осінь".

Розмова пройде в рамках міжнародного музичного фестивалю "ІІІ Австрійська осінь" перед початком концерту. Музичну програму фестивалю створили Наталія Пономарчук і австрійський віолончеліст Флоріан Еггнер.

На концерті угорський віртуоз-віолончеліст Ласло Феньо вперше в Україні гратиме на віолончелі 300-річної давнини, створеній в 1695 році венеційським майстром Гофриллером.

У Києві відбудеться концерт і public talk із диригенткою Наталією Пономарчук, яка руйнує стереотипи про "нежіночність" професії (фото 1)

Наталія Пономарчук — одна з найзатребуваніших диригентів свого покоління, заслужений діяч мистецтв України. Диригентка Національної філармонії України, вона дев'ятнадцять років поспіль очолює симфонічний оркестр Дніпровської філармонії. Наталія Пономарчук провела два великих гастрольних турне по Італії, в одному з яких симфонічний оркестр взяв участь у Міжнародному фестивалі, присвяченому ювілею Сергія Прокоф’єва у Мілані. Пономарчук руйнує стереотип про "нежіночність" професії диригента, адже досі в симфонічній музиці це сприймається як феномен.

Ласло Феньо — віолончеліст, майстерність якого високо оцінив, зокрема, Мстислав Ростропович. В останні роки Феньо виступав у лондонському "Вігмор-холі", мюнхенському "Гастейгу", залі "Консертгебау", Амстердам.

Програма:

18:00-18:40 — public talk із Наталією Пономарчук

19:00 — концерт

Й. Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром No1 до-мажор 

A. Веберн. Langsamer Satz 

Ф. Шуберт. Струнний квартет No.14 ре-мінор "Дівчина та Смерть"

Аранжування для струнних А. Шьонберга, соліст — Ласло Феньо (Угорщина).

Міжнародний фестиваль класичної музики "Австрійська осінь" започаткувало подружжя Томас і Ольга Бруннери. Кураторкою public talk виступає арт-директорка проєкту “Відкрита музика міста” Анна Ставиченко.

Квитки на захід можна придбати тут.

Читайте також:

"Ухо" представили публічну програму до виставки у "Павільйоні культури": Що відвідати?

Украинка Оксана Лынив станет первой женщиной — главным дирижером итальянской оперы.