Поиск

\"Я люблю твої тихі затоки\": Слухайте реп-рімейк пісні легендарного гурту 1970-х \"Візерунки шляхів\"

"Я люблю твої тихі затоки": Слухайте реп-рімейк пісні легендарного гурту 1970-х "Візерунки шляхів"

"Шедевр, який з якихось причин забутий"

Текст: Buro 24/7

Рімейк записав український репер Alexjazz

Музикант Олексій Кириченко, відомий під псевдонімом Alexjazz, презентував офіційний рімейк пісні "Я люблю твої тихі затоки" гурту "Візерунки шляхів", солістом якого був Тарас Петриненко — легенда української музики.

Пісня "Я люблю твої тихі затоки" вийшла у 1976 році і була видана лише на вінілі. Робота над треком тривала декілька років, оскільки Олексій Кириченко намагався отримати офіційні дозволи на використання пісні від її авторів.

"Я люблю твої тихі затоки": Слухайте реп-рімейк пісні легендарного гурту 1970-х "Візерунки шляхів" (фото 1)

"П'ять-шість років тому я почав колекціонувати вініл. І відразу відкрив для себе цілий потужний культурний пласт "вусатого фанку"  української популярної музики 1970-х: "Кобза", "Смерічка", "Арніка", "Ватра", "Візерунки шляхів" і ще десятки різноманітних гуртів. "Візерунки шляхів" я купив на olx за 300 грн, хоча її ринкова ціна на той момент була 50-100 євро",  розповідає про історію пісні Alexjazz.

І додає: "Коли почув оригінал треку, виникло непереборне бажання дати цій пісні друге життя. Бо, як на мене, це шедевр, який з якихось причин забутий".

"Я люблю твої тихі затоки": Слухайте реп-рімейк пісні легендарного гурту 1970-х "Візерунки шляхів" (фото 2)

Із Віктором Герасимовим, автором тексту "Я люблю твої тихі затоки", Alexjazz знайомий особисто. Вони зустрічалися декілька разів у Національній радіокомпанії України на Хрещатику, де Герасимов працював на той момент. Він подарував автору майбутнього рімейку свою фотографію із Володимиром Івасюком.

"Я люблю твої тихі затоки": Слухайте реп-рімейк пісні легендарного гурту 1970-х "Візерунки шляхів" (фото 3)

"Я люблю твої тихі затоки"  це третій сингл Alexjazz до майбутнього альбому "Ф'южн", реліз якого відбудеться 9 липня 2021.

Alexjazz  сольний україномовний хіп-хоп-проєкт Олексія Кириченка, який родом із м. Малин Житомирської області. В основі його музики лежить відверта лірика, сторітелінг, мелодійні речитативи та симбіоз музичних стилів: хіп-хоп, джаз, фанк, фолк, електроніка.

 

Дивіться також:

"Океан Ельзи" та Alyona Alyona представили пісню до Дня захисту дітей.

Український артист випустив фіт із птахом. Дивіться, як вони читають реп!