Поиск

Стінг виступив з українською віолончелісткою Ярославою Трофимчук на концерті в Лондоні

Стінг виступив з українською віолончелісткою Ярославою Трофимчук на концерті в Лондоні

Виконали пісню Russians

Текст: Buro 24/7

Весь прибуток від продажу синглу буде передано організації Help Ukraine Center

Британський співак та композитор Стінг виступив разом з українською віолончелісткою Ярославою Трофимчук на сцені London Palladium. Вони виконали пісню Russians про загрозу ядерного удару, пише Daily Mail.

Раніше Стінг уже виконував цю пісню з першого альбому The Dream of the Blue Turtles, написану під час холодної війни, на підтримку українців. Співак вважає, що наразі вона є дуже актуальною. В ній навіть є рядок, де автор запитує росіян, чи люблять вони своїх дітей.

"Я рідко співав цю пісню за багато років з моменту її написання, тому що ніколи не думав, що вона знову буде актуальною. Але у світлі кривавого та жахливо хибного рішення однієї людини вторгнутися до мирного, незагрозливого сусіда, пісня знову стає закликом до людства.

Для хоробрих українців, які борються проти жорстокої тиранії, а також багатьох росіян, які протестують проти цього обурення, незважаючи на загрозу арешту та ув’язнення: "Ми, всі ми, любимо своїх дітей. Зупиніть війну", — прокоментував свій виступ Стінг.

Весь прибуток від продажу синглу Russians у версії гітара-віолончель буде передано волонтерсько-логістичному центру Help Ukraine Center. Музикант також закликає фанатів самотужки робити пожертви на допомогу українцям.

Раніше Стінг заявив, що більше ніколи не даватиме концерти для тих, хто причетний до російської агресії в Україні.

Читайте також:

Це треба бачити: Зірка "Людей Ікс" Лев Шрайбер варить борщ для українських біженців у Польщі.

Меган Маркл звернулася до українців зі словами "Слава Україні!" на "Іграх нескорених".