Поиск

A Tribute to Ukraine: PhotoVogue публікують роботи та історії українських фотографів про війну

A Tribute to Ukraine: PhotoVogue публікують роботи та історії українських фотографів про війну

Мистецтво об’єднує

Текст: Buro 24/7

Вже вийшло 9 частин

PhotoVogue розпочали ініціативу A Tribute to Ukraine, в рамках якої публікують роботи українських фотографів із власної бази. Фотоматеріали доповнюють розповідями авторів про війну. Організатори хочуть привернути увагу модної спільноти до подій, що відбуваються в Україні.

“Ми всі є свідками жахіть війни в Україні. Як і багато хто з вас, ми відчуваємо себе безсилими, і наші серця розбиті. Хоча все може здатися незначним порівняно з тим, що відбувається, ми хотіли віддати невелику шану героїчному народу України через образи та голоси нашої спільноти PhotoVogue. У нас у PhotoVogue понад 6 000 українських художників. Україна — країна з неймовірним баченням і творчістю. Мистецтво об’єднує нас. Протягом наступного тижня ми будемо викладати фотографії художників, які супроводжуватимуться їхніми словами про досвід війни”, — йдеться в офіційному зверненні представників PhotoVogue.

Наразі на сайті Vogue опубліковано 9 частин. Серед українських фотографів, чиїми історіями вже поділились, — Іра Лупу, Таня Руда, Валерій Ведута, Яша Жилін, Поліна Полікарпова.

Дивіться також:

Польський Vogue присвятив квітневу обкладинку Україні.

Мода на захисті країни: 5 українських брендів, які підтримують армію.