Поиск

Бренд комфортної білизни brabrabra відкрив студію білизни на колесах. І це must-visit!

Бренд комфортної білизни brabrabra відкрив студію білизни на колесах. І це must-visit!

brabusik

Текст: Buro 24/7

У пудровому бусі, що з'явився цими вихідними на Хрещатику, можна знайти свій ідеальний бра

Бренд комфортної білизни brabrabra відкрив студію білизни на колесах. brabusik, або “брабусик”, — це магазин білизни у форматі автобусу. Він поєднав у собі мобільність, комфортну білизну й найтурботливіших брафітерок — консультантів, які готові навчати кожну турботи про власне тіло.

brabusik презентували 4 вересня на вечірці в Києві. Автобус-студія поєднав у собі повноцінний простір для навчання, комфорту та bra-вечірки

В основі brabrabra — ідея про здорові відносини з тілом. Бренд приділяє багато уваги навчанню: розповідає про здоров’я жіночих грудей, правильний підбір білизни, базові правила турботи про тіло, а також підтримує жінок абсолютно різної статури та віку. З новим brabusik турбота стане доступною для ще більшої кількості жінок.

Бренд комфортної білизни brabrabra відкрив студію білизни на колесах. І це must-visit! (фото 1)

У планах бренду — пілотний запуск освітніх заходів та вечірок у brabusik для партнерів brabrabra, а в подальшому — поїздки до різних міст України з навчальними заходами з підбору білизни та підтримки жіночого здоров‘я. З’явиться можливість навіть персонального замовлення brabusik, де можна влаштувати власну вечірку. Таким чином brabrabra хочуть зробити комфорт більш доступним для всіх жінок, незалежно від наявності студії у їхньому місті. Достатньо написати brabrabra в дірект або дочекатися відкриття замовлень brabusik на сайті.

Смотрите также: Agent Provocateur сняли кампейн в английском поместье. В нем — белье и лошадки.