Поиск

Ріанна прокоментувала свій стиль під час вагітності (спойлер: ні, їй не холодно)

Ріанна прокоментувала свій стиль під час вагітності (спойлер: ні, їй не холодно)

Ніякого одягу для майбутніх мам

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

"Коли ти маєш класний вигляд, ти й почуваєшся класно"

Ріанна не збирається носити одяг для вагітних. На заході свого б'юті-бренду Fenty у Лос-Анджелесі співачка відповіла на питання щодо свого стилю.

“Мені подобається не турбуватися про те, щоб прикривати живіт, — сказала співачка журналу People. — Інколи я почуваюся трохи пишною, але мені все одно. Це ж дитина!” За словами Ріанни залишатися вірною своєму стилю під час вагітності “весело”, але заразом непросто.

“Зараз, будучи вагітною, я часто просто хочу лежати на дивані весь день. Але як тільки я наношу трохи макіяжу й помади, відчуваю трансформацію”, — каже Ріанна.

Ріанна прокоментувала свій стиль під час вагітності (спойлер: ні, їй не холодно) (фото 1)

Одяг додає їй упевненості. “Коли ти маєш гарний вигляд, ти й почуваєшся добре, — продовжує співачка. — Я вже давно це чула, але це правда. Це допомагає піднятися з дивану і змушує почуватися як bad bitch”.

Ріанна очікує дитину від свого бойфренда A$AP Rocky. Про вагітність стало відомо на початку лютого, коли співачка анонсувала новини у вінтажному пуховику Chanel. З тих пір Рірі носила відверті речі, які оголяли її живіт. За це співачку не раз критикували, зважаючи на холодний клімат Нью-Йорка, де вона ходила у літніх речах. Відтепер вона це робить у теплому Лос-Анджелесі, на радість схвильованим фанатам.

Дивіться також:

Почему беременная Рианна носит открытую одежду в зимнем Нью-Йорке?

Рианна остается верна винтажу 2000-х. Взгляните на еще один образ певицы.