Поиск

Як прикрасити стіл до Різдва? Зі святковою колекцією декору Litkovskaya

Як прикрасити стіл до Різдва? Зі святковою колекцією декору Litkovskaya

Український бренд презентує різдвяну колекцію

Текст: Buro 24/7

До традиційного столу з 12 страв

Український бренд Litkovskaya презентував різдвяну колекцію декору для дому. До неї увійшов столовий текстиль — чотири серветки та ранер із натурального льону, прикрашені вишивкою ручної роботи.

Лілія Літковська залишила нейтральну кольорову гаму, зберігши натуральну текстуру нефарбованого льону. Традиційні образи Різдва — Віфлеємська зірка, янголи та вертеп — з'являються у вигляді вишивки.

Лейтмотивом колекції стала пісня Ігоря Цимбровського “Прийди, янголе”, натхнена джазом, народною українською музикою та медитативними мелодіями. Ця композиція стала саундтреком і для колекції Litkovskaya осінь/зима — 2021. Твір, як і речі бренду, нагадує про вічні традиції, глибокі людські переживання та віру у трансцендентні сили. На виробах впізнається фраза з пісні — “Прийди до мене, янголе”.

Лілія Літковська регулярно звертається до української народної естетики. Демікутюрна лінійка Artisanal, створена і презентована в рамках паризького Тижня моди у 2019 році, натхнена етнічним рукоділлям, ткацьким ремеслом та традиційною вишивкою. Кожен виріб створений вручну та у єдиному екземплярі ремісницями з Карпат. Основа Artisanal — традиційні українські килими-доріжки, що руками майстринь перетворюються на кутюрні образи на аутентичних сторічних верстатах.

 

Дивіться також:

Працівники інклюзивної пекарні Good Bread From Good People стали героями бренду Omelia.

Це треба бачити: Одеські скейтери приміряють сукні Paskal із рюшів та фатину.

Місто сонця, кіно та зірок: Frolov присвятили колекцію Лос-Анджелесу.