Поиск

Бренд Ruslan Baginskiy передав 1 мільйон гривень лікарням Львова та Коломиї

Бренд Ruslan Baginskiy передав 1 мільйон гривень лікарням Львова та Коломиї

На боротьбу з коронавірусом

Текст: Buro 24/7

Один із найуспішніших українських брендів у світі

Український бренд Ruslan Baginskiy передав 1 мільйон гривень на боротьбу з коронавірусом в Україні. Допомогу отримали Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова і Коломийська центральна районна лікарня.

Львів  рідне місто Руслана Багінського, Коломия  батьківщина співзасновника бренду Петра Ясінського. "Через волонтерів і надійних друзів ми знайшли в своїх рідних містах лікарні, які найбільше потребують допомоги, і попросили в них список необхідного обладнання. Тому, перш за все, вони були дуже вражені, що це наша ініціатива. Для лікарів це приємний шок", — розповідає BURO Руслан Багінський.

Регіони отримують від держави набагато менше підтримки, ніж Київ. Наразі в Івано-Франківській області зафіксовано 300 випадків, у Львівській  124. Загалом в Україні  3102 випадки захворювання коронавірусом (станом на ранок 13 квітня).

Кошти виділили на конкретні потреби лікарень. У фейсбуці дизайнер написав звіт, як саме вони були витрачені, а також закликав українців сидіти вдома та святити паску онлайн.

Інші українські бренди також не залишаються осторонь: Frolov, Bevza, Lake і Bobkova перевели свої виробництва на пошив спецодягу та захисних масок для медиків. "Я думаю, це добре, що ми всі можемо надати різну допомогу і цим посилювати наші спільні зусилля,  коментує Руслан, додаючи, що безпека працівників є головним пріоритетом. Наразі наше виробництво закрите, і вся команда (більше 30 людей) залишається вдома на карантині. Для мене особисто важлива їхня безпека і здоров'я. Але просто спостерігати за усіма подіями і нічого не робити ми теж не могли. Тому з першого дня ми думали, як можемо допомогти, і вирішили долучитися фінансовою допомогою для регіональних лікарень".

"Ми зіткнулися з такими проблемами, яких не знали раніше, тому навряд чи хтось може напевно сказати, що саме правильно робити в цій ситуації. Головне, що всі ми не хочемо залишатися осторонь", — додає дизайнер.

Ruslan Baginsky є одним з найуспішніших українських брендів у світі, серед його прихильниць Белла Хадід, Кайя Гербер та Мадонна.

Читайте также: New York Times посвятили статью украинскому дизайнеру Руслану Багинскому.