Поиск

Шерон Стоун сама обрала культовий образ з \"Основного інстинкту\"

Шерон Стоун сама обрала культовий образ з "Основного інстинкту"

І досі зберігає його в гардеробі

Текст: Buro 24/7

Фото: TriStar Pictures

"Мені платили небагато"

Виявляється, Шерон Стоун відповідальна за один із найбільш культових фешн-моментів в історії кінематографу. Йдеться про білу сукню у фільмі “Основний інстинкт” 1992 року.

“Художниця з костюмів Еллен Мірожнік відвела мене на Родео-Драйв і сказала: “Можеш обрати будь-яку річ, яку забажаєш, для свого персонажа”, — згадує Шерон в есе для журналу InStyle.

Акторка пішла в бутик Hermès та обрала накидку з кашеміру молочного відтінку. За рахунок корекції кольору на екрані вона є білою. Режисер Пол Верховен схвалив її вибір: “Він жартома сказав: “Мені байдуже, хоч надягни  водолазку і збери волосся у пучок”. Тож я відповіла: “Добре, тому що я якраз про це думала”. Такою ми й побачили Шерон у відомій сцені.

Шерон Стоун сама обрала культовий образ з "Основного інстинкту" (фото 1)

“Ми вирішили залишити образ повністю білим, тому що моя героїня мала дуже хічкоківський вайб. Але Еллен зробила дизайн сукні таким, щоб я могла сидіти як чоловік, якого б допитували, — продовжує 62-річна Стоун. — Це дало мені можливість рухатися, займати місце та контролювати кімнату, повну чоловіків”.

Акторка не думала, що її образ хоч хтось помітить. “Це був трилер, і ми зупиняли дію заради кадру, де я нерухомо сиджу у кріслі. Мені здавалося, що ймовірність того, що хтось подумає про цей образ, була нульовою”. Культовим його зробив рух із перехрещенням ніг.

Раніше Шерон згадувала, що режисер просив її зняти білизну для цієї сцени. “Мої спогади кардинально відрізняються від спогадів Шерон, — відповів тоді Верховен. — Її версія просто неможлива”. Після консультації з адвокатом Шерон погодилась на сцену без білизни, бо це “більше підходило характеру її персонажа”.

Увесь одяг, який акторка носить у фільмі, залишився в її гардеробі. Це була одна з умов контракту: “Люди думали, що я божевільна. Але правда в тому, що мені небагато платили у порівнянні з моїм колегою-чоловіком. Я заробила $ 500 000, Майкл Дуглас заробив $ 14 мільйонів. Тому зберегти костюми було справді розумно”.

З тих пір Шерон ніколи не одягала сукню. Вона досі висить у її гардеробі, запакована ще на знімальному майданчику у 1992 році.

Дивіться також:

54-річна Ніколь Кідман показала ідеальний прес на обкладинці Vanity Fair. Але фанати її розкритикували.

"Ви не заслуговуєте на мої сумки": Симон Порт Жакмюс відповів гомофобам.