Поиск

Місто сонця, кіно та зірок: Frolov присвятили колекцію Лос-Анджелесу

Місто сонця, кіно та зірок: Frolov присвятили колекцію Лос-Анджелесу

Los Angeles Collection

Текст: Buro 24/7

Корсети, бра і сукні, прикрашені кристалами та вишивкою

Голлівуд надихав Івана Фролова з самого дитинства. Сьогодні це місто, де український бренд проводить найбільше зіркових примірок. Близькому до серця Лос-Анджелесу дизайнер присвятив колекцію.

"Коли я вперше потрапив до LA, то відразу закохався у це місто, у його енергетику, жителів, символи та містику, якими воно наповнене, — пригадує Іван у коментарі для BURO. — Воно таке контрастне і повне свободи, і це не може не захоплювати. У Лос-Анджелесі я знаходжуся у постійному стані натхнення і завжди з нетерпінням повертаюся у місто сонця, кіно та зірок".

Місто сонця, кіно та зірок: Frolov присвятили колекцію Лос-Анджелесу (фото 1)
Місто сонця, кіно та зірок: Frolov присвятили колекцію Лос-Анджелесу (фото 2)

Колекція наповнена символами Лос-Анджелесу. Елементи зірок викликають пряму асоціацію з Голлівудом: їхнє золоте сяйво покриває всю колекцію. Сукня-комбінезон повторює силует “оскарівської” статуетки. Архітектура Єгипетського театру Граумана у Лос-Анджелесі слугувала натхненням для окремих елементів колекції: так, бра та сумочки отримали форму пірамід. А стелю театру відображено у вишивці. Деякі речі відшито з тканин 1970-х років, знайдених на архівних складах Лос-Анджелесу.

Не обійшлося без lingerie-естетики, характерної для бренду. Атласні халати, бра, розшита кристалами білизна ефектно виглядають як у спальні, так і на червоній доріжці. Ручною вишивкою тепер прикрашено не лише сукні та корсети, а й повністю оздоблені камінням штани. Корсетні кісточки отримали покриття з золота 975 проби.

Лінійку аксесуарів доповнюють перуки з ланцюжками з кристалів.

Лукбук кампейну зняв Міша Вовк. Його знімки відсилають до фотографій старого Голлівуду, кадрів із Джоан Кроуфорд та Гретою Гарбо, а також до робіт Джорджа Харрелла. “Для мене Los Angeles Collection є триб'ютом жінці. Вона дуже сміливо пронизана артистизмом та драмою і при цьому виглядає свіжо й сучасно”, — каже Міша.

Смотрите также:

Дизайнер Іван Фролов запустив лінійку агендерного одягу.

Ничего не понятно, но очень красиво: Balenciaga сняли коллекцию на полароид.