Поиск

Коралі, голуби, традиції: Lake Studio присвятили ювелірний дроп миру й коханню

Коралі, голуби, традиції: Lake Studio присвятили ювелірний дроп миру й коханню

The Senses

Текст: Buro 24/7

Український бренд звернувся до старовинних традицій

Український бренд Lake Studio презентував колекцію прикрас, натхнену миром та любов'ю. Дизайнерки Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова переосмислюють традиційні намиста, надихаючись стародавньою романтичною символікою українського бароко.

Колекцію назвали The Senses — “Почуття”. Її основою стали традиційні для української культури коралі, з якими пов’язано безліч легенд. Це дорогоцінне каміння здавна вважали символом щастя та джерелом цілющих властивостей. В Україні коралі служили показником достатку: кількість ниток у намисті відображала статус родини.

Традиційні прикраси переосмислили в асиметричні коралові підвіси, намиста-амулети з позолоченою фурнітурою та сережки з серцями, вкритими емаллю. Усі прикраси виготовлені майстрами вручну та легко поєднуються між собою.

Символом колекції став голуб, птах миру. З давніх-давен наші предки вважали його священним. У міфологічних та фольклорних традиціях символіку образів голуба та голубки завжди пов'язували з любов'ю, ніжністю, відданістю коханому чи коханій. Голуб як символ кохання постає у творах Тараса Шевченка, де також втілює чистоту та цнотливість, духовну любов та милосердя.

Дивіться також:

Gunia Project представили дроп до Дня закоханих.

Річ дня: Золотий крабик Lutiki, натхнений квіткою діонеї.

Мрієте про ті самі туфлі Versace? Інстаграм радить забути про них і мріяти про Valentino.