Поиск

Raf Simons пропонують ховатися від жахів сучасного світу в капелюхах епохи Відродження

Raf Simons пропонують ховатися від жахів сучасного світу в капелюхах епохи Відродження

Осінь/зима — 2022

Текст: Buro 24/7

Бренд презентував колекцію The Blue Cloak осінь/зима — 2022

Raf Simons анонсували показ картиною Пітера Брейгеля. Очевидно, роботи фламандського майстра стали головним джерелом натхнення колекції осінь/зима — 2022.

З епохи Північного Відродження Раф Сімонс запозичив головні убори. Шапки й панами, помічені на подіумі, нагадують аксесуари героїв картин. Їхнє значення одразу розшифрували в коментарях:

“Центральна фігура — жінка, яка натягує на чоловіка блакитну тканину. Вона буквально натягує шерсть на його очі. Цей вчинок є метафорою подружньої зради з боку жінки, а тканина є обманливим прикриттям, що допомагає її чоловікові закрити очі”.

Капелюхи Raf Simons так само закривають очі та дозволяють сховатися від світу, наповненого політичним хаосом, кліматичними загрозами та хвилями пандемії. Мабуть, саме цей меседж передав дизайнер.

Палітра Брейгеля знайшла відображення у приглушених кольорах. Чорний доповнюють відтінки насиченого червоного, фіолетового, помаранчевого, яскраво-зеленого та бірюзи. Головні убори з м'якого мохеру контрастують із латексною шкірою, з якої зроблено плащі та сукні прямого крою.

Нагадаємо, бренд Raf Simons представлений в Asthik, онлайн та за адресою: Київ, бул. Лесі Українки, 7а.

Дивіться також:

Simone Rocha створили колекцію за мотивами ірландської хорор-легенди.

Американський мінімалізм (і не тільки): Три шоу, які ви могли пропустити на Тижні моди в Нью-Йорку.

Marc Jacobs повертають у моду гранж.