Поиск

Цієї весни носимо брюки з низькою посадкою та спіднім напоказ

Цієї весни носимо брюки з низькою посадкою та спіднім напоказ

Весна/літо — 2022

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @miumiu / @irisloveunicorns

Ще одна тенденція 2000-х

Для тих, хто не готовий носити стринги-ниточки — головний тренд останніх сезонів, дизайнери приготували більш стриманий варіант. Спідня білизна, що нагадує “сімейники” й виглядає з-під брюк чи спідниць, заповнила подіуми сезону весна/літо — 2022.

Тренд започаткувала Міучча Прада. Її екстремально низька талія супроводжується трусами з логотипом Miu Miu, додаючи чуттєвості й без того сексуальному образу. Кім Джонс представив чоловічу версію тренду в колекції Dior осінь/зима — 2022. Насправді дизайнери не винайшли нічого нового: стайлінг-прийом був популярним у чоловічих рекламних кампаніях близько 20 років тому, на межі тисячоліть.

З розмиттям гендерних меж “сімейники” перекочували у жіночий гардероб. Є велика ймовірність, що влітку блогери будуть носити такі прямо на вулиці. Декілька варіантів “спіднього на вихід” ми вже бачили у The Fankie Shop. Українські апсайкл-бренди Ksenia Schnaider та Oversized Studio пішли далі, створивши колекції з деталями, які імітують спіднє. Здається, ми стали свідками народження нових бестселерів.

Дивіться також:

Краватка — неочевидний тренд весни, який можна знайти в гардеробі тата.

Низкая талия возвращается, и мы ничего не можем с этим поделать.