Поиск

Ласкаво просимо до майбутнього: Який вигляд має перший в Україні віртуальний fashion-світ

Ласкаво просимо до майбутнього: Який вигляд має перший в Україні віртуальний fashion-світ

Від Pushka School

Текст: Buro 24/7

На ювілейному 50-му сезоні Ukrainian Fashion Week презентували перший віртуальний fashion-світ. Перший не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі

Школа конструювання Pushka School створила Fashionverse, де студенти представили власні діджитал-колекції одягу. Гості Тижня моди могли переглянути їх у VR-окулярах, занурившись у віртуальний світ.

Кожен глядач мав змогу не лише побачити його на екрані, а й самостійно взяти участь у діджитал-показі. Ставши головним героєм, глядачі вільно взаємодіяли з оточенням і знайомилися з колекціями студентів. Одяг, звісно, теж цифровий: його створили за допомогою тих самих технологій, що використовуються для відеоігор.

Ласкаво просимо до майбутнього: Який вигляд має перший в Україні віртуальний fashion-світ (фото 1)

Колекції молодих дизайнерів було представлено у трьох віртуальних локаціях Pushka Fashionverse. Кіберполіс переносить у світ майбутнього, де автомобілі літають за вікном, а будівлі довкола підносяться до нескінченності, фантазійний ліс ховається за високими горами й переносить на Марс, де до зірок можна доторкнутися рукою.

Ласкаво просимо до майбутнього: Який вигляд має перший в Україні віртуальний fashion-світ (фото 2)
Ласкаво просимо до майбутнього: Який вигляд має перший в Україні віртуальний fashion-світ (фото 3)

“Технології стрімко розвиваються, і своїм прикладом ми демонструємо, що модна індустрія вже готова переходити на інший рівень комунікації”, — каже команда Pushka School. На локації використовували гарнітуру Oculus Quest 2 (Meta Quest 2), яку встиг популяризувати Марк Цукерберг.

Ласкаво просимо до майбутнього: Який вигляд має перший в Україні віртуальний fashion-світ (фото 4)

Окрім VR-гри, школа Pushka провела діджитал-показ студентів. У 2021 році Pushka School випустила 1 600 учнів із 41 країни світу. Cемеро з них презентували свої колекції на Ukrainian Fashion Week: Dada by Darya Dasyuk, Ljuba Roichman, Yaanna, Inside Out, A.Kuzmin, Kreamonz та EyeNastya. Познайомтеся з першими українськими діджитал-брендами.

Дивіться також:

Знайомтеся: 4 нових імені з Тижня моди у Копенгагені (спойлер: серед них — одне українське).

Мабуть, наймиліший бренд всього інстаграму. "Творча Ба" продають речі, створені українськими бабусями.