Поиск

Як допомогти тваринам в часи війни: 12 корисних ресурсів

Як допомогти тваринам в часи війни: 12 корисних ресурсів

Інформація, що рятує життя

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @uanimals.official

Як врятувати тварину, де знайти корм і прихисток за кордоном

В часи війни тварини потребують порятунку не менше, ніж люди. Зібрали волонтерські проєкти та корисні ресурси, які допоможуть врятувати життя чотирилапих. Кожна організація потребує фінансової допомоги — подробиці є за посиланнями.

 

UAnimals збирають кошти на закупку корму для притулків та розвозять їжу для тварин. Організація також відкрила пункт прийому гуманітарної допомоги у Львові, куди всі охочі можуть принести корм та необхідні для тварин речі. В інстаграмі UAnimals дають корисні поради власникам тварин: про те, як вивільнити їх з заблокованих квартир, як поводитись з домашніми улюбленцями у бомбосховищах, тощо.

Визволенням тварин з зачинених квартир займається Зоопатруль Київ. Волонтери зможуть зробити діру в стіні, через яку тварина зможе вийти на свободу. Після цього її передають в притулок або до знайомих, готових прихистити.

Благодійне об'єднання "Плюшка" шукає загублених тварин, допомагає з перетримкою та рятує тварин усіма можливими способами. Ви могли бачити фотографію волонтерки Насті, яка, рятуючись з Ірпеня, забрала з собою собак-інвалідів з притулку. Слова зайві.

Ветклініка Zooлюкс надає безкоштовні онлайн-консультації від чергового лікаря та спеціалістів вузького профілю. Отримати допомогу тварини можуть в телеграм-каналі Veterinary Help. В ньому також можна знайти корисні поради від ветеринарів: як перетинати кордон, як допомогти тварині під час війни, де купити корм тощо.

До ініціативи Save Pets of Ukraine можна звернутися з будь-яким запитом стосовно допомоги тваринам. Волонтери рятують тварин та забезпечують всіх нужденних їжею.

Домівка врятованих тварин у Львові допомагає знайти нових господарів тваринам, яких лишили біженці. Крім того, волонтери відправляють гуманітарну допомогу тваринам у найгарячіші точки по всій Україні.

Нагадаємо, Польща, Угорщина, Румунія та Словаччина пропускають через кордон тварин без паспорту та документів про щеплення. У Чехії та Словаччині їх можуть помістити на карантин тривалістю в 5-10 днів. Волонтери створили карту, де українські біженці з тваринами можуть отримати прихисток. Знайти нову домівку можна за посиланням.

 

Ще кілька корисних ресурсів:

 

Дивіться також:

Українці записують мотиваційні тіктоки про війну, аби підійняти бойовий дух. Дивимось найкращі.

Які продовольчі магазини працюють в Україні.