Поиск

Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC

Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC

Дивимося відео!

Текст: Buro 24/7

Mercedes-EQ — сучасні автомобілі для нового покоління

8 липня 2021 офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні показало нові моделі електромобілів EQA та EQC у відеопрем’єрі на медіасервісі Megogo.

Автомобілі символізують продовження глобальної кампанії із позиціонування в Україні нового суббренду Mercedes-EQ, який відзначається інноваційними технологіями, інтелектуальними цифровими концепціями та індивідуальними рішеннями. З його появою автовиробник Mercedes-Benz AG підтверджує своє прагнення бути лідером в області електрифікації та цифровізації.

EQA та EQC — сучасні автомобілі для нового покоління людей, які цінують якість, практичність та інноваційність. Обидві моделі поєднують у собі очікування нового покоління — спраглого до інновацій, емоційності та екологічності.

Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 1)

В основі сюжетної лінії відео — компанія друзів, які живуть насиченим міським життям й отримують задоволення від своєї улюбленої справи. Динамічний візуальний ряд показує EQA та EQC послідовно у різних умовах та сценах — у сонячний день та під час глибокої ночі. Історія надихає глядача поринути у світ електромобільності та наблизитись до реальних відчуттів від водіння нових електрокарів.

У другій частині відео топ-модель Наталія Гоцій та креативний продюсер Володимир Завадюк проводять тест-драйв нових електромобілів і діляться своїми першими враженнями. Наталія обрала для себе компактний кросовер EQA, а Володимир — середньорозмірний позашляховик EQC.

Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 2)
Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 3)
Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 4)

EQA — перший повністю електричний серійний автомобіль у класі компактних кросоверів сімейства Mercedes-EQ, який поєднує у собі всі ключові характеристики спорідненої моделі GLA з високоефективним електричним двигуном. Модель EQA 250 потужністю 190 к. с. дає нове визначення електромобільності, зручності та практичності в умовах повсякденної експлуатації в місті.

EQC — повністю електричний середньорозмірний кросовер, де класичні переваги — якість, безпека та комфорт. Висока динаміка моделі EQC 400 4MATIC забезпечується завдяки двом електродвигунам на передній і задній осях сумарною потужністю 408 к. с, а також завдяки інтелектуальній експлуатаційній стратегії для забезпечення значного запасу ходу на електротязі.

Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 5)
Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 6)

У фіналі презентації герої відео описують власний досвід знайомства з новими моделями і запевняють, що вони перевершили їхні сподівання. EQA та EQC від Mercedes-EQ — це новий вимір можливостей для сучасної людини, яка знає, чого хоче від життя.

Вже в Україні: Mercedes-Benz представив моделі електромобілів EQA та EQC (фото 7)

Електромобілі EQA та EQC доступні для знайомства та замовлення у офіційній дилерській мережі компанії “АвтоКапітал”. Дізнайтеся більш детальну інформацію про нові моделі на офіційному сайті Mercedes-Benz в Україні.

Дивіться також: В Амстердаме запретят автомобили на бензине к 2030 году.