Поиск

Вечірка просто неба і без подарунків: Як Барак Обама відсвяткує своє 60-річчя

Вечірка просто неба і без подарунків: Як Барак Обама відсвяткує своє 60-річчя

Запрошено 475 гостей

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images,
Realtor.com

Свято пройде в родинному маєтку політика з дотриманням антипандемічних правил

4 серпня 2021 року експрезидент США Барак Обама святкує ювілей  60 років. До круглої дати політик поставився серйозно і має намір організувати вечірку у великому колі друзів та родичів, на яку Барак і Мішель Обама запросили 475 гостей. Про це пише New York Post.

Повідомляється, що святкування відбудеться в дещо незвичному форматі. 44-й президент США попросив, щоб йому не дарували подарунків, а натомість зробили пожертвування у благодійні проєкти, якими займається його фонд.

Згадка про майбутню вечірку викликала неоднозначні відгуки в американській пресі через те, що Барак Обама хоче зібрати велику кількість гостей у час, коли пандемія не зникла і продовжує становити загрозу для здоров'я людей.

Наразі відомо, що свято пройде просто неба у родинному маєтку Барака Обами на острові Мартас-Він'ярд, що знаходиться у Массачусетсі, на узбережжі мису Кейп-Код. Важливою умовою для відвідування події стане обов'язкове тестування на коронавірус. Зокрема, серед гостей буде присутній лікар, який стежитиме за дотриманням усіх правил.

Таким чином, Барак Обама хоче продемонструвати, що під час пандемії є можливість вести звичний спосіб життя, якщо не забувати про міри безпеки.

Згідно з інформацією New York Post, на вечірку можуть завітати зіркові гості. Серед них  Опра Вінфрі, Джордж Клуні та Стівен Спілберг. На свій 55-й день народження Барак Обама запрошував також Еллен Дедженерес, Сару Джессіку Паркер, Хіларі Клінтон, Пола Маккартні та інших.

Дивіться також:

Барак Обама поделился своим летним плейлистом и тут же стал мемом.

"Мрії мого батька": Читайте фрагмент книги Барака Обами про його життя до президентства.