Поиск

У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home

У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home

Салон розташований у ЖК Chicago Central House

Текст: Buro 24/7

У магазині представлено ексклюзивні європейські бренди й передбачено зони для тест-драйву техніки

14 вересня 2021 року у Києві офіційно відкрився перший мультибрендовий магазин побутової техніки преміального сегмента Mirs Home, який розташувався у ЖК Chicago Central House (вул. Антоновича, 44). В салоні представлено ексклюзивні європейські бренди, серед яких Liebherr, V-Zug, DeDietrich, Kuppersbusch, Best Chef, Brandt, Fulgor Milano, а також передбачено зони для тест-драйву техніки.

Під час офіційної церемонії відкриття магазину Mirs Home гості стали учасниками концептуального гастрошоу: всі страви, які подавали цього вечора, відображали ті чи інші унікальні характеристики техніки. Наприклад, у зоні холодильників Liebherr подавали тартар із тунця Bluefin з авокадо та в’яленими томатами, свіжість яких гарантувало зберігання в запатентованих виробником контейнерах Biofresh.

У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home (фото 1)
Шоурум побутової техніки Mirs Home у Києві
У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home (фото 2)
У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home (фото 3)

“Mirs Home унікальний для українського ринку тим, що в основу його сервісної моделі покладено концепцію гостинності. Це означає, що кожен наш клієнт — першочергово гість і турбота про його комфорт — наш пріоритет. Ми супроводжуємо гостя на всіх етапах: від знайомства з історією брендів і тест-драйву новинок до післяпродажних консультацій й допомоги з сервісним обслуговуванням”, — розповідає про концепцію магазину його директорка Ольга Лиштва.

У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home (фото 4)

Одна з особливостей нового магазину в тому, що підбір необхідної комплектації для інтер’єра здійснюватиметься, відштовхуючись від бажаних для клієнта характеристик і не обмежуючись одним брендом.

У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home (фото 5)
Шоурум побутової техніки Mirs Home у Києві

Зокрема, в асортименті преміальної техніки Mirs Home варто звернути увагу на комбіновані парові шафи V-Zug, з якими легко підтримувати здоровий та сучасний стиль життя. Приготування їжі на пару — один із найкращих способів зберегти вітаміни, мінерали та мікроелементи, а також природний колір і смак інгредієнтів страв. Комбінована парова шафа V-Zug оснащена спеціальною програмою професійної випічки, яка створює ідеальні умови для оперативної підготовки тіста до випікання.

У Києві відкрився перший магазин преміальної побутової техніки Mirs Home (фото 6)

У цій моделі є технологія приготування Sous-vide, що дослівно перекладається з французької як “у вакуумі”, з функцією Vacuisine. Вона передбачає приготування їжі у низькотемпературному режимі, при якому м'ясо або овочі поміщають у пластиковий пакет із відкачаним повітрям і повільно готують із точно контрольованою температурою пари. Це забезпечує делікатне приготування, без жорсткої теплової обробки.

Варильний комплекс Dual Fuel Pro Range компанії Fulgor Milano — чудовий приклад італійського дизайну. Пристрій має шість зон приготування з надійними чавунними решітками та зручним інтерфейсом. Для виготовлення техніки використовується сталь AISI 316, особливо стійка до корозії, високих температур й агресивного середовища.

Витяжка Spazio від Falmec — одна зі знакових дизайнерських розробок Франческо Луккезе, італійського архітектора, професора і засновника Lucchesedesign. Витяжка Spazio поєднує комбінацію деревного вугілля і цеоліту у фільтрах Carbon.Zeo разом із технологією горизонтальної фільтрації Circle.Tech. Це забезпечує якісну очистку повітря від запахів і видалення вологи.

Витяжка виглядає компактно, елегантно і містить додаткову зону зберігання — місце для посуду та мікросаду з живими рослинами. Панель витяжки містить USB-порти, розетки для підзарядки гаджетів і світлодіоди, які забезпечують рівномірне освітлення кухонної стільниці.

Шоурум побутової техніки преміум-класу Mirs Home знаходиться у Києві, у ЖК Chicago Central House, за адресою: вул. Антоновича, 44. Дізнайтеся більше про магазин за посиланням. 

Дивіться також: В Японии создали стол для человека и кошки, чтобы можно было разделить трапезу с питомцем.