Поиск

В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau

В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau

Якість та інновації

Текст: Buro 24/7

Майбутнє, яке почалося більше ніж три сторіччя тому

9 липня 2021 року, завдяки партнерству з дистриб'ютором побутової техніки ГК "Алкотек", у Києві відкрився перший офіційний шоурум люксового німецького бренду побутової техніки Gaggenau. Відтепер усі бажаючі мають можливість переконатися у якості та функціональності товарів марки, а також отримати персональну консультацію та сервісну підтримку Gaggenau.

Бренд Gaggenau відомий довгою історією, яка почалася 300 років тому, в часи розквіту німецьких технологій. Якість та інновації стали синонімами бренду.

У компанії виважений підхід до інновацій, коли найважливіше — якнайкраще опанувати процеси приготування та зберігання.

В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 1)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 2)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 3)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 4)

Головні принципи, які компанія наслідує з моменту свого заснування,  оригінальність і бездоганна якість. Наприклад, у найсучасніших варильних поверхонь ручки й досі залишаються механічними, що надає процесу приготування особливого класичного шарму. Якщо кухня — це серце оселі, Gaggenau — її душа, переконані творці німецького бренду. Тепер у цьому можуть переконатися й українські дизайнери, архітектори та поціновувачі вишуканості й функціональності в інтер'єрі.

В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 5)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 6)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 7)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 8)

Перший офіційний шоурум Gaggenau в Україні знаходиться в новому бізнес-центрі на вулиці Саксаганського в Києві. З нагоди відкриття відбувся офіційний захід, головною ідеєю якого стало єднання традицій та надсучасних технологій. Атмосфера заходу на один вечір перенесла гостей на 300 років назад, ніби вони опинилися у німецькому містечку Ґаґґенау. Струнний квартет зіграв сучасні композиції у класичному виконанні, а також гості мали чудову можливість продегустувати вина від шеф-сомельє Артема Літуна та спробувати меню від Стефано Вайттінадана, володаря зірки Мішлен.

В елегантно оформленому шоурумі відвідувачам були представлені усі товарні моделі бренду: витяжки, варильні поверхні, холодильники, посудомийні машини та шафи для вина, у якості яких міг переконатися кожен особисто.

В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 9)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 10)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 11)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 12)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 13)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 14)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 15)
В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 16)

Під час офіційної частини до гостей звернулися генеральний директор ТОВ "БСХ Побутова техніка" Сергій Максимов, фінансовий директор ТОВ "БСХ Побутова техніка" д-р Кшиштоф Вольняк та генеральний директор ГК "Алкотек" Олександр Єфімов. Вони поділилися перспективами розвитку бренду Gaggenau в Україні, а також інноваційними розробками компанії та планами на майбутнє.

Особливим гостем заходу став сучасний український художник Євген Лапченко, чиї футуристичні скульптури, створені у колаборації з Андрієм Зубанем, та живописні полотна органічно доповнили інтер'єр нового шоуруму і стали продовженням концепції бренду.

В Україні відкрився офіційний шоурум німецького бренду Gaggenau (фото 17)

Відкриття офіційного шоуруму Gaggenau стало логічним продовженням розвитку бренду в Україні, для якого визнання та довіра споживачів мають велике значення.

Новий шоурум люксових продуктів Gaggenau можна відвідати за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 53/80, 1-й поверх бізнес-центру "Форум Інфініті". Дізнайтеся більше про німецький бренд побутової техніки на офіційній сторінці.

 

Дивіться також: Дизайнер Алекс де Бетак перетворив старовинний маєток у Парижі на дім для своєї сім'ї.