Поиск

Об'єкт бажання: Преміальна побутова техніка Haier

Об'єкт бажання: Преміальна побутова техніка Haier

Техніка, з якою не потрібен дизайнер інтер'єрів

Текст: Buro 24/7

Ідеологія бренду Zero distance — нульова дистанція зі споживачем

Життя сучасної людини насичене та бурхливе. Ми шукаємо можливостей, досягаємо цілей та хочемо жити комфортно. У власній оселі ми можемо цього досягти завдяки естетичному інтер'єру та красивим речам, які нас оточують і надихають. Невід'ємною частиною життя є побутова техніка, і важливо, щоб вона була не лише практичною та функціональною, але й стильною та створювала затишок в домі.

Такою є преміальна побутова техніка Haier, яка відрізняється не лише якістю, а й бездоганним стилем. Ця техніка підкреслить продуманий до дрібниць дизайн інтер'єру і матиме чудовий вигляд у кадрі, якщо виникне бажання похвалитися нею перед друзями в соціальних мережах.

Haier  бренд № 1, згідно з версією Euromonitor International Limited. Компанію було створено в 1984 році на базі технологій німецького бренду Liebherr. Вперше в Україні побутова техніка Haier була представлена в грудні 2020 року бренд-шопами у двох магазинах мережі "Цитрус"  у Києві та Одесі.

 

Чим особливі холодильники Haier

Холодильники Haier мають привабливий дизайн. Особливої уваги заслуговують помаранчеві моделі та кольору марсала, які стануть яскравим акцентом будь-якої кухні. Холодильники містять висувні морозильні камери, у яких зручно зберігати продукти.

3D-дизайн холодильника ідеально підкреслює сучасний дизайн кухонь. Широкі висувні ящики нижнього корпусу кухонь та висувні ящики морозильної камери створюють єдиний дизайн.

Важливою перевагою холодильників Haier є технологія охолодження морозильної камери, функція суперохолодження та суперзаморожування. Технологія TotalNoFrost забезпечує відсутність льоду у відділеннях і на продуктах, тому з технікою Haier немає необхідності розморожувати холодильник вручну. Турмаліновий та ультрафіолетовий антибактеріальний модуль забезпечує іонізацію та санацію повітря, і це позбавляє від неприємних запахів і гарантує гігієнічне довготривале зберігання продуктів.

На всі холодильники Haier діє збільшена гарантія — 5 років, при здійсненні покупки в Haier Shop у "Цитрусі" в Києві (вул. Хрещатик, 29) та в Одесі (вул. Віцеадмірала Жукова, 17/19). Також є 12 років гарантії на всі види моторів.

 

Чим особливі пральні машини Haier

Щоб полегшити процес прання білизни, в асортименті Haier є прально-сушильна машина з двома барабанами. Обидва барабани можуть прати, а нижній сушити.

Це функціональна модель, яка стане яскравою, дещо футуристичною деталлю інтер'єру. В пральних машинах Haier використовується брендова запатентована технологія Dual Spray  функція ретельного змиву пінки від порошку на дверцятах, завдяки чому манжети і внутрішня поверхня скла завжди будуть чистими. Антибактеріальна обробка машини захистить від плісняви та появи грибків.

Важливими характеристиками моделей Haier є те, що після прання машину можна легко скласти в шафу. Також цією моделлю можна керувати зі смартфона. Чудова економія часу, і найголовніше  дуже зручно.

Родзинкою пральних машин Haier є модель з кольоровими дверцятами.

На пральні машини Haier діє загальна гарантія — 3 роки. При купівлі в Haier Shop у "Цитрусі" в Києві (вул. Хрещатик, 29) та в Одесі (вул. Віцеадмірала Жукова, 17/19) діє гарантія п'ять років.

 

Чим особливі телевізори Haier

Об'єкт бажання: Преміальна побутова техніка Haier (фото 8)

Сучасний зовнішній вигляд телевізорів Haier впишеться в будь-який інтер'єр. Безрамковий дизайн дозволяє отримати максимум задоволення від занурення у зображення і насолодитися переглядом.

Офіційний Android TV має елегантний інтерфейс, а також доступ на великому екрані до ігор і додатків із магазинів Google Play та YouTube. Голосове управління допоможе в легкий та швидкий спосіб знайти фільм, серіал, дізнатися прогноз погоди чи відкрити налаштування. Достатньо зробити голосовий запит асистенту Google.

Преміальний сегмент побутової техніки Haier  це особливий індивідуальний підхід до кожного покупця. Ідеологія бренду Zero distance  нульова дистанція зі споживачем — робить Haier унікальним сервісом в Україні для справжніх фанатів якісної та красивої техніки, яку дійсно хочеться мати в себе вдома.

Об'єкт бажання: Преміальна побутова техніка Haier (фото 9)
Об'єкт бажання: Преміальна побутова техніка Haier (фото 10)
Об'єкт бажання: Преміальна побутова техніка Haier (фото 11)

В Україні магазини Haier Shop знаходяться в "Цитрусі" у місті Києві (вул. Хрещатик, 29) та в Одесі (вул. Віцеадмірала Жукова, 17/19). Це 225 кв. м простору з ключовими позиціями асортименту великої побутової техніки: холодильники, пральні та сушильні машини, витяжки тощо. А також телевізори та дрібна побутова техніка (чайники, тостери, блендери і т. д.). 

На побутову техніку Haier діє загальна гарантія — три роки. При здійсненні покупки в Haier Shop у "Цитрусі" — 5 років. Також діє 12 років гарантії на всі двигуни, а на двигуни з прямим приводом (як у пральних машин) — пожиттєва гарантія.

Дивіться також: Lego предлагают собрать квартиры главных героев сериала "Друзья" из конструктора.