Поиск

Дизайн-студія Сергія Махна випустила керамічні іграшки для боротьби з ковідом

Дизайн-студія Сергія Махна випустила керамічні іграшки для боротьби з ковідом

Серія "DIDO.Ковідо"

Текст: Buro 24/7


Половина виручених коштів піде у фонд "Пацієнти України"

Дизайн-студія Sergey Makhno Architects створила серію керамічних арт-іграшок "DIDO.Ковідо". Колекція присвячена боротьбі з пандемією, і половину виручених коштів планують передати  у фонд "Пацієнти України", який допомагає українським медикам боротися за тисячі життів.

У колекції DIDO команда керамічної майстерні Сергія Махна переосмислює традиційну зооморфну пластику. Персонажі DIDO — це дивовижні звірі, що живуть в українських містах і містечках: ведмеді, що регочуть, вусаті леви, замріяні овечки та коники з кучерявими хвостами. У кожного DIDO-звіра своя історія, але місія у всіх них спільна – оберігати від ковіду (тому вони всі носять захисні маски). 

Усі іграшки виготовляються вручну. На створення одного DIDO йде від 2 до 4 тижнів роботи. Родина DIDO.Ковідо налічує чотири особи:

MINI DIDO Інтерн — старанні маленькі звірята з чистими відкритими серцями і готовністю працювати 25 годин на добу. Усе заради втілення своєї мрії — рятувати. 

DIDO Роман Помагайло — це той, кому можна зателефонувати опівночі, коли тобі просто сумно. Вислухає, нагодує, розсмішить.

DIDO Іван Здорован — вегетаріанець, який щодня медитує та займається йогою, а зранку бігає й обливається холодною водою.

DIDO Петро Надійович — найстарший і наймудріший член родини, адже він розуміє різницю між оптимістами й тими, хто ніколи не втрачає надію.

Дизайн-студія Сергія Махна випустила керамічні іграшки для боротьби з ковідом (фото 1)
Дизайн-студія Сергія Махна випустила керамічні іграшки для боротьби з ковідом (фото 2)
DIDO Ковідо. Роман Помагайло

Дивіться також: Карантинное творчество: Градусник-сноуборд и маски-бассейны в проекте японского художника.

Оставьте комментарий