Поиск

Активістка Грета Тунберг звернулася до політичних лідерів у Всесвітній день Землі

Активістка Грета Тунберг звернулася до політичних лідерів у Всесвітній день Землі

22 квітня — День Землі

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

"Ми мусимо вірити, що нам це під силу, тому що ми зможемо"

22 квітня 2021 року в світі відзначається Міжнародний день Землі, мета якого  привернути увагу людей до проблем навколишнього середовища, зокрема до кліматичних змін та їхнього руйнівного впливу на планету.

Шведська активістка Грета Тунберг написала відкритого листа політичним лідерам, які саме 22 квітня повинні зібратися на саміт лідерів із питань клімату. Цього разу захід пройде під керівництвом США та президента Джо Байдена. Країни-учасники представлять свої нові зобов'язання щодо клімату, включно з програмою net-zero до 2050 року, спрямованою на боротьбу з викидами вуглекислого газу в усьому світі.

У своєму листі Грета Тунберг поділилася думками щодо зміни клімату, а також розповіла, чому важливо, щоб саме зараз міжнародні політики перейшли від "великих слів та мізерних дій" до реальних кроків. Активістка наголосила на тому, що сьогодні найголовнішою проблемою в боротьбі з кліматичними змінами є порожні обіцянки та величезні прогалини в діях, які не передбачають конкретних результатів. Проте справа потребує негайного вирішення, поки не стало надто пізно.

"Ми можемо продовжувати використовувати довільний облік викидів вуглецю і обманювати, робити вигляд, наче ці цілі відповідають нашим потребам. Проте не варто забувати, що ми можемо обманути інших і навіть самих себе, але ми не можемо обдурити природу та фізику. Викиди досі існують, незалежно від того, чи звертаємо ми на них увагу",  зазначила Тунберг.

Активістка підкреслила, що світ дуже багатогранний і багато хто всіма силами долучається до боротьби із кліматичними змінами, але, на її думку, цього недостатньо. "Нам потрібно йти далі. Ми мусимо вірити, що нам це під силу, тому що ми зможемо. Коли людство об'єднується і вирішує щось здійснити, воно може досягти практично всього",  написала в своєму листі Грета Тунберг.


Дивіться також:

Ученые: Чтобы остановить глобальное потепление, нужно есть меньше мяса.

Грета Тунберг предсказывает катастрофы в клипе Retrograde группы Pearl Jam.