Поиск

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум

IQOS Moonlight Silver

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images,
Unsplash

Створення нової серії девайсу навіяно космічною темою і трендами сучасності

У часи, коли науково-технологічний прогрес розвивається із шаленою швидкістю, а тема космосу стала світовим трендом, важливо стежити за новинами та знаходити нові джерела натхнення. IQOS відомий своїми революційними рішеннями і завжди йде в ногу з часом.

Бренд випустив нову лімітовану серію — IQOS Duo Платинум, навіяну магнетичною естетикою космосу, адже космічна тема зараз на піку популярності.

Космічний туризм — більше не наукова фантастика, а цілком реалістична програма, яку збираються здійснити вже у 2021 році. Ілон Маск пообіцяв, що у 2026-му перша людина ступить на Марс. Тим часом космос поступово перетворюється на музейний та галерейний простір, де митці втілюють свої божевільні мрії.

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 1)

Наприклад, у 2018 році мексиканський художник Нахум відправив у космос на борту ракети SpaceX Falcon 9 свою унікальну інтерактивну скульптуру “Контур присутності”. Арт-об’єкт і перформанс на орбіті стали символом того, що космос може бути близьким і більш доступним для всіх — не лише для вчених і космонавтів.

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 2)

IQOS дуже влучно зловив найактуальніший тренд сучасності. Елегантний гаджет IQOS Duo Платинум виглядає розкішно та ідеально підкреслить індивідуальність свого власника. До того ж це чудова альтернатива традиційному палінню, коли нагрівання дозволяє розкрити справжній смак тютюну.

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 3)

Новий Айкос Дуо  просто космос

Назва девайсу англійською — IQOS Moonlight Silver, що перекладається як "срібний колір Місяця". Справді, колір нової лімітованої серії IQOS — космічно-красивий і нагадує платинову поверхню Місяця. Корпуси зарядного пристрою і тримача IQOS Duo Платинум виконані в кольорі платини зі сріблястим пігментом. Це створює ефект м'якого, майже зіркового відблиску. Бокова панель — глянцева та блискуча. Матовий soft touch фініш робить гаджет приємним на дотик.

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 4)

Чому нас так приваблює все, що пов'язано з космосом?

Космос завжди заворожував людство. “Життя, що імітує мистецтво” — філософська позиція, яка найбільш влучно описує наше бажання зображувати те, що притягує, дивує і захоплює, та робити це частиною свого лайфстайлу. Відомим апологетом цієї теорії був Оскар Уайльд — до речі, ще той екстравагантний естет.

Задовго до того, як в 1960-х людство почало досліджувати космос, ці таємничі простори були безкінечним джерелом натхнення. У міфології багатьох цивілізацій Місяць символізувала достаток, інтуїцію, відродження та безсмертя. Вінсент Ван Гог передав екстатичну енергію зоряного неба і космосу в одній з найвідоміших своїх картин — “Зоряна ніч”, де яскраво проявилися його унікальне бачення світу та індивідуальна манера письма.

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 5)

Силу космосу розуміли й в кіно. Шедеври XX століття, де кіномитці досягли найбільшої глибини в зображенні космічної теми, — фільм “Соляріс” Андрія Тарковського і не менш культова британська стрічка “2001: Космічна одіссея” Стенлі Кубрика.

Щоб зробити фільм максимально достовірним і реалістичним, під час зйомок “Космічної одіссеї” Кубрик познайомився з працівниками NASA — вченим Фредеріком Ордвеєм і художником Гаррі Ленджем, а сценарій вирішив писати з письменником-футурологом Артуром Кларком. В результаті було створено один із візуально найбільш довершених фільмів усіх часів.

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 6)

Тарковський зробив свій фантастичний фільм “Соляріс” вельми філософським. В ньому піднімається питання взаємовідносин людини майбутнього з розумним Океаном планети Соляріс і її творіннями, в тому числі творами мистецтва. В стрічці згадуються полотна Брейгеля, музика Баха, Венера Мілоська та інші шедеври. Після перегляду нас не покидають думки, що життя на Землі та життя в космосі можуть дивним способом взаємодіяти.

Можливо, саме тому нова модель IQOS Duo Платинум видається абсолютно органічною і такою привабливою. Практичний і продуманий до найменших деталей стильний девайс водночас нагадує про неймовірні космічні простори та робить їх значно ближчими, фактично доступними кожному. 

Космічна естетика: IQOS представили лімітовану серію IQOS Duo Платинум (фото 7)

Разом із новою серією гаджетів IQOS випускає колекцію аксесуарів для IQOS Duo Платинум: ковпачки, бокові двері та силіконові чохли у шести кольорах. Це приємні відтінки чорниці, сливи, грейпфруту, лайма, ментолу і ніжно-рожевої солодкої вати. Будь-який із них прекрасно доповнить ваш образ та сміливо підкреслить індивідуальність.

Замовити новий лімітований IQOS Duo Платинум можна на офіційному сайті IQOS. Або купити у брендових магазинах IQOS Space.

 

Дивіться також: Миссия удалась: Космический корабль Crew Dragon успешно вернул на Землю 4 астронавтов.