Поиск

\"Русские фильмы, идите на хуй!\": Сервіс Megogo відключив трансляцію ТБ-каналів у Росії

"Русские фильмы, идите на хуй!": Сервіс Megogo відключив трансляцію ТБ-каналів у Росії

Слава Україні!

Текст: Buro 24/7

“UA: Перший”, BBC, ICTV, “1+1”, “5 канал”, “24 канал”, “Рада”, “УНІАН” та “Україна 24” можна переглядати безкоштовно в Україні

Тепер громадяни Росії не зможуть дивитися телебачення на українському міжнародному сервісі Megogo. Про це написали на фейсбук-сторінці сервісу.

“Русские фильмы, идите на хуй! Наразі всі російські фільми видалено з нашого сервісу. Слава Україні. Слава ЗСУ”, — йдеться в повідомленні.

Megogo є найбільшим медіасервісом для перегляду відео. Зараз підпискою онлайн-кінотеатру користується понад 55 мільйонів людей у ​​всьому світі.

Як стало відомо, керівництво компанії Megogo вирішило відключити трансляцію телеканалів у Росії. Таким чином, російські користувачі не зможуть дивитися телебачення, лише переглядати відеоконтент (фільми та серіали).

Онлайн-кінотеатр Megogo – один із найпопулярніших медіасервісів у Росії. Megogo співпрацює з FOX, BBC, Sony, Walt Disney, Universal, Warner Brothers, Paramount Pictures та іншими компаніями.

Також нагадаємо, що українські телеканали “UA: Перший”, BBC, ICTV, “1+1”, “5 канал”, “24 канал”, “Рада”, “УНІАН” та “Україна 24” можна переглядати безкоштовно на Megogo в Україні.

Дивіться також:

Українці записують мотиваційні тіктоки про війну, аби підійняти бойовий дух. Дивимося найкращі.

NFT-платформа анулювала рахунки росіян та білорусів, а гроші перерахувала українській армії.