Поиск

Український співак Melovin здійснив камінг-аут під час виступу на Atlas Weekend

Український співак Melovin здійснив камінг-аут під час виступу на Atlas Weekend

Сміливий крок

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @melovin_official

Артист поцілував на сцені дівчину і хлопця та огорнув себе прапором ЛГБТ+

5 липня 2021 року український співак Костянтин Бочаров, відомий як Melovin, здійснив камінг-аут під час виступу на фестивалі Atlas Weekend. Музикант поцілував дівчину і хлопця, із якими виступав на сцені, та огорнув себе прапором ЛГБТ+. Про це артист повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах — у Facebook та Instagram.

Melovin також заявив, що телеканал M1, який транслював захід, вирізав цей момент і не завантажив на сторінку YouTube.

"Мій офіційний камінг-аут, який відбувся зі сцени, було вирізано із прямого ефіру М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене не має значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу",  написав співак.

Hromadske, із посиланням на "Детектор медіа", повідомляє, що телеканал М1 не показав камінг-аут Melovin під час трансляції фестивалю, оскільки наміри артиста не були затверджені у сценічному плані концерту та телеефіру.

"Телеканал М1 підтримує будь-які людські свободи та права. У цьому випадку йдеться суто про професійний підхід із боку команди виконавця", розповіли представники каналу, а також пообіцяли викласти повну версію виступу артиста 6 липня на офіційній YouTube-сторінці.

Дивіться також: Бути другом, а не гомофобом: ЛГБТ-словник термінів, які варто знати у 21 столітті.