Поиск

Оксфордський університет анонсував впровадження стипендій для студентів з України

Оксфордський університет анонсував впровадження стипендій для студентів з України

Магістерські програми

Текст: Buro 24/7

Курси доступні з широкого кола навчальних предметів

Оксфордський університет впровадив програму стипендій для студентів-біженців з України. Заклад пропонує повну фінансову підтримку для продовження навчання на магістратурі внутрішньопереміщеним особам та тим, хто виїхав за кордон. Про це повідомляється на сайті університету.

"Завдяки щедрій підтримці університету та його коледжів, а також донорів і партнерів з фінансування на 2022-23 навчальний рік буде присуджено до 20 стипендій для студентів на 1 рік денної форми навчання (магістратура). Стипендії доступні для кандидатів, які відповідають критеріям та будуть відібрані до одного з відповідних магістерських курсів. Програми доступні з широкого кола навчальних предметів", — йдеться у дописі.

Усього нададуть 20 стипендій. Вони повністю покриватимуть оплату за курс + 7500 фунтів стерлінгів для покриття витрат на проживання протягом усього курсу. Коледжі-учасники також забезпечуватимуть українським студентам безкоштовне проживання та харчування.

Кінцевий термін подачі заявок на програму стипендій для біженців з України — 12:00 за британським часом у понеділок, 20 червня 2022 року. Ознайомитися з критеріями та інструкціями щодо подання можна тут.

Читайте також:

Українцям нададуть 100 стипендій для навчання та доступ до програм відомих університетів.

Нобелівські лауреати читають безкоштовні лекції для українців. Як послухати?