Поиск

У Берліні проведуть благодійну вечерю, щоб привернути увагу до війни в Україні й нагодувати бійців

У Берліні проведуть благодійну вечерю, щоб привернути увагу до війни в Україні й нагодувати бійців

Under The Open Sky

Текст: Buro 24/7

Зібрані кошти передадуть об’єднанню з 23 ресторанів і кафе Києва Kyiv Volunteer

12 квітня в берлінському ресторані Lovis Restaurant відбудеться благодійна вечеря, щоб привернути увагу до війни в Україні й сприяти гуманітарній допомозі. Її приготують у чотири руки шефиня ресторану Софія Рудольф і її колега з київського Wine Love Катерина Єфімчук. Це перший із серії заходів Under The Open Sky з метою збору коштів для волонтерського об’єднання з 23 ресторанів і кафе Києва Kyiv Volunteer, які щодня надають понад 15 000 порцій їжі для українських бійців, лікарень, дитячих садків та будинків престарілих.

Ініціатива належить українському готельєру Василю Гроголю. Реалізувати ідею йому допомагатимуть українські культурні діячі та німецькі підприємці у ресторанному та готельному бізнесі.

“На 40-й день війни увага людей розсіюється. Об’єми гуманітарної допомоги зменшуються. Проте війна триває. І наша задача – продовжувати. Говорити. Підтримувати”, — пише Василь в інстаграмі.

Для вечері, що відбудеться 12 квітня, Катерина приготує страви з тих самих інгредієнтів, які вона використовує для приготування їжі для українських захисників. Партнерами вечора стануть Wilmina та Design Hotels. А 100% зібраних під час вечері пожертв перерахують Kyiv Volunteer.

Також на заході будуть представлені роботи українських митців Маші Реви та Івана Грабка з їхньої виставки, присвяченої російсько-українській війні й відчуттям, які переживають зараз українці. Вона проходитиме у Берліні з 27 квітня по 1 травня.

Читайте також:

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість.

Біля собору Святого Стефана у Відні запалили тисячу свічок у пам'ять про загиблих українців.