Поиск

Мемний мер: Міський голова Івано-Франківська пропонує дозволити парам займатися сексом на ратуші за 100 тисяч гривень

Мемний мер: Міський голова Івано-Франківська пропонує дозволити парам займатися сексом на ратуші за 100 тисяч гривень

Панорама міста

Текст: Buro 24/7

Ідея до Дня святого Валентина

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пропонує ввести для жителів та гостей міста незвичну послугу – зайнятись сексом на ратуші. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці після того, як в мережі стали поширювати відео, на якому пара намагається зайнятись сексом прямо на оглядовому майданчику.

“100 000 гривень за те, щоб зайнятись коханням на фоні панорами міста! Всі кошти підуть на реставрацію ратуші! Є ідея доручити [це] КП "Центр розвитку міста та рекреації"!” – написав Марцінків.

Користувачі мережі не залишились байдужими до такої жартівливої пропозиції і вже засипали мера запитаннями. Зокрема, цікавляться, чи буде знижка для пенсіонерів і чи будуть освячувати місце після кожної такої “оренди” [це натяк на те, як мер Івано-Франківська взявся освятити місцевий Палац Потоцьких після того, як там виступив гурт “Хамерман знищує віруси”].

Нову послугу введем на ратуші! 100000 грн. за зайняттям коханням на фоні панорами міста! Всі кошти підуть на реставрацію ратуші! Є ідея доручити КП Центр розвитку міста та реакреаціі!

Опубликовано Русланом Марцінківом Среда, 3 февраля 2021 г.
Мемний мер: Міський голова Івано-Франківська пропонує дозволити парам займатися сексом на ратуші за 100 тисяч гривень (фото 1)

 

 

Дивіться також: Производитель секс-игрушек подарит $30 000 парам, разлученным из-за пандемии.