Поиск

OnlyFans обмежили доступ до рахунків російських та білоруських користувачів через війну в Україні

OnlyFans обмежили доступ до рахунків російських та білоруських користувачів через війну в Україні

Зірки сервісу обурені

Текст: Buro 24/7

Правила діятимуть, допоки не знімуть санкції

OnlyFans відключили виплати для російських та білоруських користувачів через військові дії в Україні. Представники сервісу зазначили, що стати новим передплатником із цих країн буде неможливо, доки не знімуть санкції. Про це повідомляє The Daily Beast.

У OnlyFans зазначили, що автори контенту не несуть відповідальності за атаки, але через світові фінансові обмеження у компанії обмежені способи виплат на рахунки користувачів з Росії та Білорусії. Також зазначається, що продовження платних підписок на акаунти користувачів з Росії та Білорусії буде неможливим. В OnlyFans кажуть, що баланси користувачів залишатимуться без змін до того, як вони зможуть вивести гроші з рахунків.

Деякі користувачі сервісу поскаржилися на видалення облікового запису, дохід від якого був їхнім основним засобом заробітку. За їхніми словами, це сталось без будь-яких попереджень. Не розуміють, що своєю бездіяльністю підтримують дії своєї влади.

“Так, @OnlyFans не тільки заморозили виплати російським авторам (оскільки їхні банківські виплати не працюють), А Й ТАКОЖ видалили їхні облікові записи без попередження.

Це означає, що всі гроші, які вони мали на своїх сторінках раніше, зникли НАЗАВЖДИ. Вони зберегли свої гроші.

Це божевілля!!”

 

Читайте також:

Giorgio Armani провели показ у тиші в знак поваги до України.

За нами правда: 70% українців впевнені, що ми переможемо у війні.