Поиск

Інстаграм дня: Блиск і діаманти в роботах пакистанської художниці Сари Шакіль

Інстаграм дня: Блиск і діаманти в роботах пакистанської художниці Сари Шакіль

@sarashakeel

Текст: Ольга Ковтун

Фото: Instagram: @sarashakeel

Мистецтво, що відображає блискучу альтернативну реальність

Пакистанська художниця Сара Шакіль має один мільйон підписників у інстаграмі.  Її стиль — це креативна одержимість блиском, яким вона майстерно покриває свої колажі за допомогою кристалів або діамантів.

Зазирнути на сторінку художниці в інстаграмі (@sarashakeel) — це наче подивитися на сучасний світ крізь призму альтернативної реальності, де повсякденні елементи життя, пейзажі, найпопулярніші селебріті або визначні пам'ятки архітектури, такі як собор Дуомо в Мілані або стамбульська Ая-Софія, постають в напрочуд яскравому та незвичному образі.

Спершу Сара Шакіль планувала будувати кар'єру дантистки, але у віці 27 років її життя кардинально змінилося, коли вона вирішила присвятити себе улюбленій справі та плеканню свого індивідуального мистецького бачення. Звісно, маючи під рукою досконало вивчений Photoshop.

Тепер вона відома художниця, що співпрацює зі світовими брендами, серед яких Swarovski, Emirates, Lancôme, Universal Music, Harper's Bazaar, і для неї мистецтво  не лише краса, але й унікальний спосіб зцілення.

В описі акаунту Шакіль в інстаграмі написано: "Кожна картинка зцілює частину мене і я надіюся, вони зцілить частину вас також".

Одним із найперших мистецьких проєктів, який приніс художниці шалену популярність в соціальних мережах, була серія колажів, що супроводжувалися хештегом #glitterstretchmarks. Сара Шакіль присвятила свої роботи жіночому тілу, де будь-який недолік магічним чином перетворюється на осяяне світле місце і розтяжки на тілі або целюліт набувають особливого естетичного забарвлення в контексті body empowerment.

Любити своє тіло і шанувати його як найцінніший скарб  саме такий мотивуючий посил відчувається в роботах мисткині.

В одному з інтерв'ю Сара Шакіль розповіла про свій досвід створення перших робіт: "Я досі пам'ятаю своє відчуття, коли створювала весь цей блиск для розтяжок, і мені було доволі страшно це завантажувати. Я живу в Пакистані, де говорити про розтяжки або навіть робити з цього мистецтво не є чимось таким, про що всі постійно говорять".

Художниця відчуває тренди і часто створює нові роботи на злобу дня, коли трапляється якась важлива новина  у соціально-політичній або розважальній сфері. На днях стало відомо, що Ріанну офіційно визнано мільярдеркою та найбагатшою співачкою у світі.

Сара Шакіль швидко відреагувала новим колажем, де співачка зображена серед квітів із класичним для руки художниці блискучим оформленням. У підписі до своєї картинки в інстаграмі Шакіль звернулася до Ріанни і написала: "Вона  своя власна валюта. Якщо це має сенс. Я надіюся, мої картинки їй відгукнуться і одного дня вона їх побачить. Який би це був день!"

Сара Шакіль продовжує дивувати шанувальників новими роботами, і її унікальний світогляд справді співзвучний багатьом.

Дивіться також: Инстаграм дня: Аккаунт @lynskiii с уникальным взглядом на красоту.