Поиск

Ветеран Збройних сил України здобув дві золоті медалі на міжнародному турнірі з джиу-джитсу

Ветеран Збройних сил України здобув дві золоті медалі на міжнародному турнірі з джиу-джитсу

Вітаємо!

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @sof_ua

Артем Кузьміч взяв участь у престижному міжнародному турнірі Бразилії, де здобув перше місце у двох категоріях

Артем Кузьміч, ветеран Сил спеціальних операцій Збройних cил України, здобув дві золоті медалі на міжнародному турнірі з джиу-джитсу в Бразилії. Про це повідомляє офіційна сторінка ССО України.

Раніше Артем Кузьміч отримав перше місце на чемпіонаті України з джиу-джитсу та друге місце у Європі на чемпіонаті в Австрії.

“Вчора я зробив те, до чого йшов останні пів року. Саме тоді зародилася ідея поїхати в серце Бразилії, в інклюзивний bjj-зал. Навчитися працювати з людьми з різними формами інвалідності, щоб перейняти досвід і привезти його в Україну. (...) Я зустрівся з ветераном цього спорту, відомим чорним поясом Маріо Сільвою, й отримав над ним перемогу. Я взяв золото у двох категоріях і довів, що не існує меж і перешкод! Емоції все ще переповнюють мене”, — написав Артем Кузьміч.

Спортсмен служив у Силах спеціальних операцій з 2016 року, де пройшов усі випробування кваліфікаційного курсу. У 2019 році, під час виконання завдання, він отримав важке поранення, внаслідок чого втратив ногу. Після тривалої реабілітації Артем Кузьміч повернувся і продовжив службу в лавах українських ССО в ролі інструктора, де вже сам навчав курсантів.

Після звільнення з лав Збройних сил України Артем Кузьміч поїхав на навчання до Бразилії, де отримав можливість взяти участь у престижному міжнародному турнірі та здобути перше місце у двох категоріях, піднявши прапор українських SOF на п‘єдесталі.

“Цікавим є той факт, що всі фіналісти, які протистояли Артему, на відміну від нашого побратима, мали здорові кінцівки. Артем боровся, стоячи лише однією ногою на татамі”, — повідомляється на сторінці ССО України.

Дивіться також: У Румунії футболісти вийшли на поле з бездомними собаками. Розповідаємо, навіщо.