Поиск

Меган Маркл звернулася до українців зі словами \"Слава Україні!\" на \"Іграх нескорених\"

Меган Маркл звернулася до українців зі словами "Слава Україні!" на "Іграх нескорених"

А принц Гаррі запевнив, що весь світ наразі з народом України

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Урочисте відкриття заходу відбулось 16 квітня в Гаазі

Принц Гаррі та Меган Маркл підтримали українців на "Іграх нескорених", що відкрились 16 квітня в Гаазі. Цю масштабну ініціативу герцог Сассекський заснував 8 років тому, щоб пропагувати спорт як засіб реабілітації для ветеранів війни, які зазнали поранень.

Меган Маркл звернулася до глядачів зі словами "Слава Україні!", а принц Гаррі зазначив, що наразі весь світ об'єднується з Україною. "Ви розповіли мені, чому вирішили взяти участь у змаганнях попри все. Ви приїхали на ці міжнародні змагання не просто щоб показати свою силу, а щоб розповісти свою правду про те, що відбувається у вашій країні. Ви знаєте, що ми разом з вами. Світ єдиний з вами", — звернувся герцог до української команди, що все-таки змогла взяти участь в "Іграх", хоча й без однієї учасниці: Юлія Паєвська потрапила в полон до російських загарбників, коли допомагала з евакуацією людей з Маріуполя.

За день до відкриття заходу герцоги Сассекські особисто зустрілися з українською командою й отримали у подарунок календар фонду "Повернись живим", який збирає кошти на допомогу армії.

Читайте також:

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв вступив до лав ЗСУ.

Паралімпієць Євген Богодайко продасть золоту медаль, а кошти передасть українським воїнам.