Поиск

Український стартап Reface перетворив українських олімпійців на відомих кіногероїв

Український стартап Reface перетворив українських олімпійців на відомих кіногероїв

#серцемуТокіо

Текст: Buro 24/7

Ініціатива для підтримки української збірної на Олімпійських іграх у Токіо

Щоб підтримати збірну України на Олімпіаді в Токіо, український стартап Reface перетворив українських олімпійців на відомих кіногероїв, повідомляє Hromadske.

Олімпійські ігри в Токіо відкрилися 23 липня 2021 року.

Кампанію з підтримки українських спортсменів розпочали спільно з Міністерством закордонних справ, Українським інститутом, Міністерством молоді та спорту і Національним олімпійським комітетом.

Усіх, хто вболіває за спортсменів з України, закликають писати слова підтримки олімпійцям у соцмережах із хештегами #серцемуТокіо та #OlympicUA. У роликах Refаce українські атлети перевтілились в образи супергероїв кіно: Аквамена, Диво-жінки, Залізної людини тощо.

Наприклад, фехтувальниця Ольга Харлан втілена в образі Рей із фільму "Зоряні війни", а каратист Станіслав Горуна  Нео з "Матриці", легкоатлетка Ярослава Магучіх — у ролі Диво-жінки.

"Олімпійські ігри у Токіо  це чудова нагода просунути позитивний імідж України у світі. МЗС вирішило допомогти команді всесвітньо відомого українського стартапу Reface досягти цієї мети творчо і нестандартно",  сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Відео з усіма спортсменами:

Дивіться також: Летние Олимпийские игры 2032 года пройдут в австралийском Брисбене.