Поиск

Криптобіржа Binance запустила програму для підтримки українських біженців у ЄС

Криптобіржа Binance запустила програму для підтримки українських біженців у ЄС

Допомога звідусіль

Текст: Buro 24/7

Криптовалютну картку, на яку щомісяця нараховуватиметься близько $ 75

Найбільша біржа криптовалют у світі Binance анонсувала програму підтримки для українців, які через війну змушені були шукати притулку в Європі. Її було засновано в партнерстві з банківською платформою Contis. Біженці зможуть безкоштовно відкрити у компанії криптовалютну картку Binance Refugee Card, яка дає змогу здійснювати й отримувати криптовалютні платежі та скуповуватися в ритейлерів у ЄС, а також передбачає щомісячну допомогу у розмірі $ 75.

Щоб скористатися пропозицією, можна залишити чинний обліковий запис або створити новий. Важливо під час реєстрації вказувати свою адресу в Україні, навіть якщо наразі перебуваєте в Європі. Після цього необхідно верифікувати особистість.

Після перевірки вам стануть доступними всі сервіси Binance, а також з'явиться можливість вводу/виводу коштів за допомогою банківської картки.

Щоб замовити картку:

На вебсайті Binance виберіть у верхньому кутку функцію "Фінанси", а потім — "Картка Binance Visa".

Після цього натисніть кнопку "Почати". Вам запропонують варіанти відображення імені на картці. Після підтвердження натисніть кнопку "Продовжити".

Більшість даних вже буде заповнено автоматично — інформацію буде взято з верифікації особи.

Після підтвердження своїх даних прийміть умови використання, політику конфіденційності та угоду власника картки й натисніть кнопку "Замовити картку Binance", щоб завершити процес.

Після успішної реєстрації ваша віртуальна картка Binance буде оформлена миттєво і діятиме до моменту активації вашої фізичної картки.

Щоб активувати свою фізичну картку після отримання, необхідно в статусі доставки натиснути спеціальну кнопку. Після цього з'явиться пропозиція ввести CVV, який розташований на звороті картки, а потім придумати PIN-код.

Binance Charity співпрацює з різними некомерційними організаціями, зокрема й Rotary та Palianytsia. Саме тому вони мають змогу надавати грошову допомогу в криптовалюті через Binance Refugee Card. Картка також дозволяє перевести криптовалюту на нові картки та гаманці Binance для підтримки родичів і знайомих.

Українці, що звернулися до місцевих некомерційних організацій і подали заявку на отримання криптовалютних карток Binance, впродовж 3 місяців щомісячно отримуватимуть 75 BUSD, що еквівалентно $ 75.

Більше про умови участі в акції можна дізнатись тут.

Читайте також:

Мемотерапія у час війни: Reface запускає застосунок для створення проукраїнських мемів.

В Україні створили застосунок, що допомагає біженцям шукати співвітчизників за кордоном.