Поиск

NASA показали унікальну панораму Чумацького Шляху

NASA показали унікальну панораму Чумацького Шляху

Неймовірно!

Текст: Buro 24/7

Фото: Nasa,
Unsplash

Знімки Галактики збирали протягом двадцяти років

У NASA опублікували нову панораму Чумацького Шляху. Це фотографії мільярдів зірок та чорних дір, які дослідники збирали протягом двадцяти років, повідомляє пресслужба Національного управління з аеронавтики США.

Для панорами використали радіотелескопічні спостереження з орбітальної обсерваторії "Чандра" у Південній Африці, створеної в 1999 році. Нові спостереження з оновленою технікою дозволили науковцям дослідити раніше недоступні ділянки Галактики, зокрема місця найбільшого скупчення зірок.

На новому панорамному зображенні Чумацького Шляху рентгенівські випромінювання з "Чандри" мають помаранчеве, синє та пурпурне забарвлення і відображають різні енергії рентгену. Дані з телескопа MeerKAT показані в ліловому та сірому кольорах.

"Галактика схожа на екосистему. Ми знаємо, що центри галактик розташовані там, де відбувається активність, і вони грають величезну роль в їхній еволюції",  каже астроном із Массачусетського університету Даніель Ван.

Рентгенівські промені, що виходять із центру Галактики та знаходяться поруч із чорною дірою, викликали особливий інтерес науковців. Дослідження про них було опубліковано у журналі Monthly Notices Королівського астрономічного товариства.

 

Дивіться також:

NASA успешно запустили мини-вертолет на Марсе.

SpaceX запустит спутник Doge-1 на Луну. Миссию профинансируют в Dogecoin.