Поиск

\"Вибір мандрівників — 2021\": Club Privé by Rixos Belek опинився серед найкращих готелів світу

"Вибір мандрівників — 2021": Club Privé by Rixos Belek опинився серед найкращих готелів світу

11 місце із 25

Текст: Buro 24/7

Готель отримав нагороду в номінації Tripadvisor "Найкращі готелі світу"

Найбільша у світі туристична платформа для планування подорожей Tripadvisor оголосила переможців нагороди "Вибір мандрівників — 2021. Найкращі з найкращих" у номінації "Найкращі готелі світу". Серед них  ексклюзивний бутик-готель Club Privé by Rixos Belek, який зайняв 11 місце з 25.

"Вибір мандрівників — 2021": Club Privé by Rixos Belek опинився серед найкращих готелів світу (фото 1)
Club Privé by Rixos Belek

Нагорода Travelers' Choice Best of the Best, затверджена у 2002 році,  єдина в індустрії туризму, заснована на мільйонах відгуків і думок мандрівників з усього світу. Критеріями оцінок виступають рівень сервісу, якість послуг і задоволеність клієнтів.

"Вибір мандрівників — 2021": Club Privé by Rixos Belek опинився серед найкращих готелів світу (фото 2)
Club Privé by Rixos Belek

Club Privé by Rixos  новий бутиковий продукт міжнародного бренду готелів Rixos Hotels. Готелі мережі знаходяться на трьох континентах і пропонують гостям ексклюзивний відпочинок, де акцент зроблено на сучасному переосмисленні розкоші. Club Privé by Rixos Belek пропонує два типи вілл  Club Villa і Villa Privé.

"Вибір мандрівників — 2021": Club Privé by Rixos Belek опинився серед найкращих готелів світу (фото 3)
Club Privé by Rixos Belek

Villa Privé має площу 264 м² і містить на своїй території приватний сад і басейн. Club Villas із площею 164 м²  варіант для клубного відпочинку, де є просторий басейн для всіх гостей і приватна зона для відпочинку на кожній віллі окремо.

У готелі Club Privé by Rixos Belek також є ресторан екологічно чистих продуктів Club House і гості отримують можливість безкоштовно відвідати тематичний парк The Land of Legends, який належить мережі Rixos.

 

Дивіться також: Відпочити як Марія-Антуанетта: У Версальському палаці віднині можна переночувати.