Поиск

Українське селище у Донецькій області хочуть перейменувати у Нью-Йорк

Українське селище у Донецькій області хочуть перейменувати у Нью-Йорк

Смт Новгородське

Текст: Buro 24/7


Це історична назва поселення, заснованого менонітами

Комітет Верховної Ради з питань місцевого самоврядування рекомендує перейменувати селище міського типу Новгородське Бахмутського району Донецької області на Нью-Йорк. Таке рішення ухвалили на засіданні Комітету. Про це повідомляє “Уніан”.

“Є пропозиція підтримати подання Донецької обласної військово-цивільної адміністрації щодо перейменування селища міського типу Новгородське Бахмутського району Донецької області на селище міського типу Нью-Йорк та доручити народним депутатам України – членам Комітету – розробити і внести на розгляд парламенту проект постанови про перейменування селища”, – говориться у заяві Комітету, який очолює народний депутат від партії “Слуга народу” Андрій Клочко.

Зазначається, що Нью-Йорк – це історична назва селища, яка використовувалася до 1951 року. З 1892 року це була німецька колонія, заснована менонітами [християнський протестантський рух, який виник у Нідерландах].

Населення Новгородського становить трохи більше 10 тисяч.

Українське селище у Донецькій області хочуть перейменувати у Нью-Йорк (фото 1)

 

 

 

Дивіться також: Мемний мер: Міський голова Івано-Франківська пропонує дозволити парам займатися сексом на ратуші за 100 тисяч гривень.

Больше