Поиск

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість

Білборди проєкту з’явилися на вулицях більш ніж 15 країн світу

Текст: Buro 24/7

За останній місяць українці стали найсміливішою нацією світу

Українська влада розпочала внутрішню та світову рекламну кампанію про сміливість українського народу. Білборди проєкту вже з’явилися на вулицях більш ніж 15 країн світу: Канади, Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Великобританії, Іспанії, США та інших. Креативну ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України.

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 1)
Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 2)

За останній місяць українці стали найсміливішою нацією світу. Політики, уряди, зірки та звичайні люди цитують, рівняються та надихаються українським народом.

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 3)
Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 4)

"Українців у світі вже ідентифікували як націю хоробрих людей. Наші люди виходять на мітинги проти російських окупантів і без зброї в руках зупиняють танки. Спеціалісти продовжують працювати навіть під обстрілами та сиренами — лікарі, рятувальники, комунальні служби, продавці, водії, аптекарі. Наші айтішники продовжують підтримувати бренд країни, сидячи з ноутбуком у бомбосховищах. Це дійсно вражає. Вірю, що після перемоги для нашої країни у світі відкриється "вікно можливостей", і нашим головним завданням буде правильно його використати", — підкреслив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 5)
Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 6)

На сайті проєкту можна знайти короткі ролики, макети постерів, стікерів та мерчу.

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 7)
Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 8)
Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 9)
Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість (фото 10)

Читайте також: "Зараз всі українці — армія". Олена Зеленська вперше від початку війни дала інтерв’ю світовим виданням Vogue.