Поиск

\"Навіщо завдавати такої шкоди дітям?\": Анджеліна Джолі розповіла про візит до Львова

"Навіщо завдавати такої шкоди дітям?": Анджеліна Джолі розповіла про візит до Львова

У своєму інстаграмі

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @angelinajolie

Акторка закликає до припинення війни в Україні

Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова. У своєму інстаграмі голлівудська акторка й посол доброї волі ООН опублікувала добірку фото й закликала припинити війну, яка калічить життя невинних людей, зокрема дітей.

“Коли я була у Львові кілька днів тому, мені показали “особливий камінь”, знайдений маленькою дівчинкою. Дівчинка, яка знайшла його, не усвідомлювала, що камінь, з яким вона гралася, насправді був уламком від бомби. Коли береш його в долоню, він здається нерівним і важчим, ніж ви очікували. Його блиск і незвичайність, напевно, привернули увагу дитини.

Коли бомба або снаряд вибухає, гострі осколки важких металів проникають в тіла тих, хто знаходиться поблизу точки удару. Багатьом дітям, яких я зустріла, що постраждали під час вибуху на вокзалі у Краматорську, нещодавно видаляли осколки — це важкий і болісний процес. Фрагменти, що застрягли близько до життєво важливих органів, надто небезпечно видаляти, й деякі з них все ще залишаються всередині дитячих тіл.

Який сенс завдавати шкоди дітям, яка крім фізичної травми має емоційні й психічні прояви?!

Боротьба за припинення війни, подібної до тієї, якої зазнала Україна, — це гонка за щоденне обмеження кількості вбитих, поранених, переміщених та травмованих”, — пише Джолі у пості.

Читайте також:

Ектор Хіменес-Браво влаштував благодійну вечерю у Варшаві й зібрав € 40 тисяч для бучан.

Перша леді США Джилл Байден зустрінеться з українськими біженцями у Румунії та Словаччині.